Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xlink KAI aneb jak hrát online hry Zadara


Dawiidek

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak většinou lidi,když dostanou BAN tak koupí nový xko , nebo PS3 , nebo hrajou offline ;) . Navíc Xlink a leaf a podobné sračky jsou na nic protože je to strašně omezené co se pingu týče ;) .

Jak kdyby to byl Bill tušil, že někdo něco takovýho jako je Xlink vytvoří :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...
Má někdo zkušenosti s tímto propojením: http://www.teamxlink.co.uk/img/networksetup_hubswitch.png

Nyní jsem si již koupil druhou síťovku, ale má někdo zkušenosti s propojením se switchem, tak jak je na obrázku?

Přesně takto to mám propojené a funguje to 100% ;),pokud budeš chtít hrát tak dej vědět hrajem o víkendu.

Mrkni zde:http://console-forum.net/tema/145211-xlink-kai-evolution-online-parba/page3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to máš nastavené? Já jsem jen propojil kabely do switche a pak jeden z něj do routeru a z routeru je pak do internetu. Ale nevím, jak ověřit, že Xbox 360 jede na Xlink Kai. Nedaří se mi ani v Xboxu přihlásit na Xlink Kai.

Nějak se mi to prostě nedaří. Můžeš mi poradit co kde přesně nastavit? Jinak mám RGH 2.0 a někde jsem o tom četl anglicky, že se to nastavuje jinak nebo já nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to máš nastavené? Já jsem jen propojil kabely do switche a pak jeden z něj do routeru a z routeru je pak do internetu. Ale nevím, jak ověřit, že Xbox 360 jede na Xlink Kai. Nedaří se mi ani v Xboxu přihlásit na Xlink Kai.

Nějak se mi to prostě nedaří. Můžeš mi poradit co kde přesně nastavit? Jinak mám RGH 2.0 a někde jsem o tom četl anglicky, že se to nastavuje jinak nebo já nevím.

No zapojené to máš v pořádku.

Já to dělal podle tohoto návodu,http://ps3haxcz.com/viewtopic.php?f=4&t=1580

je to uplně to samé nastavení.

Jinak dej mi tvůj skype,mužem to pořešit a testnout... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se mohu připojit na Xlink Kai přes Xbox 360. Musím nastavovat něco v Setup - Xlink Kai - Server Settings ? Tedy nějakou IP adresu. Zkoušel jsem se přihlásit přes Xlink Kai, pak jsem spustil hru Call of Duty: Modern Warfare 3, ale přes System Link jsem žádnou hru neviděl. Jak se postupuje, když chci nějakou hru hrát? To se jen připojím a pak si spustím podporovanou hru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se postupuje, když chci nějakou hru hrát? To se jen připojím a pak si spustím podporovanou hru?

Jednoduše řečeno:

1.Zapneš Xlink vybereš si danou hru jdeš do místnosti.

2.V Xku zapneš hru ,dáš system link a připojíš se...

Ale prej ty jejich servery lagujou sem slyšel,právě proto hraju jen tady s lidma z CF ;)

Řikam napiš skype a můžeš hrát snáma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu