Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Originál disk Seagate pomoc


emag.cz

Otázka

Prosím o pomoc.

Koupil jsem si na Aukru original disk Seagate pro xbox360 bez obalu je to disk Seagate ST920217AS 20gb LD25.1 je to originál disk pro xbox ktomu jsem si koupil redukci připojil disk k xboxu a nic xbox ho nenašel kdyz ho napojím k pc tak ho pc najde. Prodejce mi řekl že disky jsou upraveny tak aby fungovaly v PC a že se musí přehrát aby zase fungoval v Xboxu zkusil sem HddHackr a nejde to už 3hodiny googlím a pořád nic . Prosím o nějakej postup jak zase udělat aby ten disk jel v xboxu:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Prosím o pomoc.

Koupil jsem si na Aukru original disk Seagate pro xbox360 bez obalu je to disk Seagate ST920217AS 20gb LD25.1 je to originál disk pro xbox ktomu jsem si koupil redukci připojil disk k xboxu a nic xbox ho nenašel kdyz ho napojím k pc tak ho pc najde. Prodejce mi řekl že disky jsou upraveny tak aby fungovaly v PC a že se musí přehrát aby zase fungoval v Xboxu zkusil sem HddHackr a nejde to už 3hodiny googlím a pořád nic . Prosím o nějakej postup jak zase udělat aby ten disk jel v xboxu:roll:

Nekdo mel podobnej problem jako ty ( zahranicni forum ), bohuzel bez odpovedi. Co tam mas za redukci?

Ten clovek to z nejakyho duvodu asi taky na tom aukru prodal bez obalu atd.

A samozrejme, rikas ze pred HddHackr to nejde. To znamena? Mas nejake chybove zpravy nebo jine?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nekdo mel podobnej problem jako ty ( zahranicni forum ), bohuzel bez odpovedi. Co tam mas za redukci?

Ten clovek to z nejakyho duvodu asi taky na tom aukru prodal bez obalu atd.

A samozrejme, rikas ze pred HddHackr to nejde. To znamena? Mas nejake chybove zpravy nebo jine?

No tak přez HddHackr to nejde píše to něco jako že tohle není disk Western digital Scorpio . REdukci mám originál z toho obalu. Možná by to šlo přez ten HddHackr kdybych měl ktomu ten Hddss.bin z toho disku Seagate

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No tak přez HddHackr to nejde píše to něco jako že tohle není disk Western digital Scorpio . REdukci mám originál z toho obalu. Možná by to šlo přez ten HddHackr kdybych měl ktomu ten Hddss.bin z toho disku Seagate

A co ten xplore360? Pres to by to neslo? Nevim presne k cemu to je, ale nekdo to zminoval i tady na foru, zkus Hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ten program xplorer360 slouží k tomu aby si mi mohl na pc prohlížet disk předělanej pro xbox (funkční na xbox), protože ty předělaný disky pro xbox se na pc nezobrazej a nemůžeš je prohlížet, jedině přes xplorer360...

A ten hddhackr ti nefunguje, protože ten program je dělanej jen pro Western Digital Série BEVS SCORPIO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ten program xplorer360 slouží k tomu aby si mi mohl na pc prohlížet disk předělanej pro xbox (funkční na xbox), protože ty předělaný disky pro xbox se na pc nezobrazej a nemůžeš je prohlížet, jedině přes xplorer360...

A ten hddhackr ti nefunguje, protože ten program je dělanej jen pro Western Digital Série BEVS SCORPIO

Jo na to jsem taky přišel, ale tak když ten disk je originál co se prodává tak jak ho teĎ rozjet ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu