Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozliseni xboxu


ME3

Otázka

Nekde jsem cetl ze jde presne na xboxu nastavit rozliseni aby se to co nejlepe priblizilo televizi,na ktere se xbox hraje...

Ale hledal jsem vsude a nemuzu to vubec najit...nasel jsem pouze nastaveni 480p,720p atd....ale nic jineho ne...

Tak bych se chtel zeptat jestli o tom neco nevite nebo rovnou nevite kde a jak to nastavit byl bych vam moc vdecny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no je tam nastaveni (ted si nepamatuju kde presně (setting-myslim conzole setting a displej)ale fakt si nepamatuju jak je to tam presně ,a taky zalezi pres co to maš zapojeny jestli AV nebo VGA,kdyz si to zapojim pres VGA tak tam je rozlišeni ale pres AV to tam samozrejmě neni to rozlišeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no ted to mam pripojeny pomoci toho co bylo v zakladnim baleni xboxu (pres scart)a je to asi nejaky component nebo co sem cetl..a kdyz to ma clovek pripojeny pres HDMI tak je tam to rozliseni nebo taky ne?A nastavuje se jen to 1080p ?

Mam to přes HDMI a jsou tam jen ty HD formaty .. !?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je to sice od billa ale do xp to má daleko:)

zadny rozliseni neni, vse je dano tim jakou mas tv, tzn 720, 1080i, 1080p

Vůbec není pravda. Rozlišení se dá nastavovat, ale pouze pokud máte televizi či monitor připojený přes VGA kabel. Já například měl na monitoru nastavené rozlišení 1680x1050... Lepší je mít nový dashboard, umožňuje nastavovat více rozlišení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vůbec není pravda. Rozlišení se dá nastavovat, ale pouze pokud máte televizi či monitor připojený přes VGA kabel. Já například měl na monitoru nastavené rozlišení 1680x1050... Lepší je mít nový dashboard, umožňuje nastavovat více rozlišení.

Mam novy dash ,mam to pres HDMI a dou jen ty HD formaty ..asi to pude jen přes VGA ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu