Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 1943:Pacific


For_est-5

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak já jsem dohrál trial a hra jako celek vypadá pěkně, ale co nesnesu je děsné ovládání... nedá se na to zvyknout, např. nechápu, proč je plyn L1, když odjakživa ve všech hrách na ps3 je výchozí R2... proto se chci zeptat těch co už mají plnou verzi, dá se nastavit ovládání ? nejlépe na vlastní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já jsem dohrál trial a hra jako celek vypadá pěkně, ale co nesnesu je děsné ovládání... nedá se na to zvyknout, např. nechápu, proč je plyn L1, když odjakživa ve všech hrách na ps3 je výchozí R2... proto se chci zeptat těch co už mají plnou verzi, dá se nastavit ovládání ? nejlépe na vlastní...

mě ovládání celkem sedlo, podle mě je dobré

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar hosi..kamos mi tto dal stahnou ,ale kdyz jsem to chtel stahnou tak mi to napsalo todle:This ps3 system canont be activatet .this connent be used 5 ps3 systtems are activate for your account tto activate this system you must deactivated another ps3 system.Co to prosim znamena??budu vdecnej kdyz mi nekdo poradi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar hosi..kamos mi tto dal stahnou ,ale kdyz jsem to chtel stahnou tak mi to napsalo todle:This ps3 system canont be activatet .this connent be used 5 ps3 systtems are activate for your account tto activate this system you must deactivated another ps3 system.Co to prosim znamena??budu vdecnej kdyz mi nekdo poradi

to znamená, že už to bylo z toho účtu staženo 5x, takže máš smůlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar hosi..kamos mi tto dal stahnou ,ale kdyz jsem to chtel stahnou tak mi to napsalo todle:This ps3 system canont be activatet .this connent be used 5 ps3 systtems are activate for your account tto activate this system you must deactivated another ps3 system.Co to prosim znamena??budu vdecnej kdyz mi nekdo poradi

že si to stáhlo už 5 lidí, pokud si totiž něco zaplatíš, tak se to může aktivovat max na 5 konzolích. A to se v tvém případě už stalo, ty si to už nestáhneš

chtěl jsem se zeptat...

tahle hra se prodává i na blueray? příjde mi divný, že z PStore to vyjde na 350kč a na BR za 1400kč :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já jsem dohrál trial a hra jako celek vypadá pěkně, ale co nesnesu je děsné ovládání... nedá se na to zvyknout, např. nechápu, proč je plyn L1, když odjakživa ve všech hrách na ps3 je výchozí R2... proto se chci zeptat těch co už mají plnou verzi, dá se nastavit ovládání ? nejlépe na vlastní...

v BF:BC je taky plyn L1,a problém stim nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu