Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem DVD+DL 2.4x Verbatim Končí


Tonylee

Otázka

Tak jsem scháněl DVD+DL 2.4x Verbatim jak tady u nás tak na internetu a už se nedaj nikde sehnat a v obhcodě mi bylo řečeno že tyto media už nebudou.

Koukal jsem že se daj sehnat už jen co jsou 8x rychlostně což už jsem pár dělal ale šla jen sem tam nějaká hra..

Co ted ?...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ale to zas joo...jsou to asi 3 týdny co jsem ještě kupoval u alzy tyhle http://www.alza.cz/dvd-r-dual-layer-d56842.htm ... dneska už je tam teda nemaj no...tak se budou muset koupit 8x ... jsou hold trochu dražší

Co to je za kec? Ani nevím, že by byly nejaké verbatim 2,4x ... 3 měsíce pálím na 8x Verbatimy rychlostí 2,4x a všechno běží jak má :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja palim na DVD+DL 8x a rychlosti 2,4 a uz sem takhle vypalil asi 40her a jedou uplně normalně (a ani jednu hru nemam na DVD+DL 2.4x)tonylee zkus spiš jinou vypalovačku(ja mam LG DVD-RAM GSA-H55N a muzu jedině doporučit)

Nechci se hadat ted nejsem doma ale mam pocit ze mam tu samou palirnu co ty LG H55N a na 8x medina mi nedovoli zapsat ani nahodou 2,4x minimalne to jde 4x. I kdyz v Imgburn vyberu 2,4x tak si automaticky prepne na 4x a basta nero to same. Nejakej model pred touhle LG co jsem mel nez mi poslali H55N jako nahradu kdyz byla na reklamaci.

Jinak hosi nereste rychlost medii ani vypalovani spusta her sem vypalil 4x na 8x media verbatim a vse v pohode a 8x sem taky uz palil par medii verbatim 8x a vse slape jak ma. takze zadny takovy ty vejmysli ze se musi palit 2,4x ze to je nejlepsi neni pravda. A dokonce sem nedavno nekde cetl, mozna na cdr.cz ze naopak na nova vysokorychlostni media je potreba palit vyssi rychlosti napriklad na DVD5 Verbatim 16x minimalne 8x aby byl kvalitni zapis, a ne ze nekdo rika ja palim 4x abych mel vse v pohode. neni to tak zdaleka pravda ja uz se stim setkal taky palil sem na Verbatim 16x rychlosti 4x a ono to pri overovani psalo chyby a kdyz sem zacal palit 8x bylo to OK takze bacha na tyhle mystifikace to uz davno neplati

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

co se týče Asus mechanik, teda pokud se bavíte o NTB, tak na moji i když nastavím 2,4x, tak mi to stejně vždycky vypálí 3x, u kámoše jsem to zkoušel přes externí HP palírnu a ta i po nastavení 2,4x vypálila v klidš 4x, ale hra beží. No a u jiného kámoše na LG mechanice to pálí normálně 2,4x, takže je to prostě o tom, jak si rozumí mechanika s divkama, kupoval bych mechaniku podle značky a rychlostí vypalování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Vzdycky zalezi na vypalovacce , ja palil taky bezne na 8x media a bylo to v pohode .

Zkusenost mam dobrou s LG vypalovackou GSA-H55N a notebookovou GSA-T20N...

Ale jak rika dante , je to vetsinou rukama :D

Ja nepokazil ani jedno dvd krom mych experimentu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu