Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hdmi + audio


awol

Otázka

Ahojte,

mam xbox360, ale pouze analogove 5.1 repro. Obraz mam napojenej do LCD TV pres HDMI kabel. Mam moznost koupit AV receiver, premyslel jsem, jestli by slo zapojit to nejak takhle:

VIDEO pres HDMI do TV

AUDIO pres nejakej kabel ( nevim jestli je nejakej vhodnej ) do receiveru a z neho 5.1 analog do repro.

Otazka je, jestli jde xbox nastavit tak, aby VIDEO slo pres HDMI a aby AUDIO slo pres dalsi kabel, kterej bude zapichlej asi do toho druhyho slotu a vyvedenej optikou do receiveru. Je mozne to takto zapojit?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jestli mas elite tak ten kabel na audio mas v baleni, jinak stoji tusim neco okolo 600,-

No, doufam ze je to on, jsem si volal na MS podporu tam mi ten manik rikal, ze ten kabel mi s tim nepujde, ze prej nejde mit zapojeny oba konektory, ale myslim, ze zapomel, ze tam je ten AV kabel. Snad :)

jinak ta koncovka u toho kabelu co tam asi mam, je tam 2x cinch ( audio ) a pak optika. Je to standartni Optical Audio Jack? Abych vedel jakej kabel rovnou koupit

Jinak, nez koupim neco blbe. Chci koupit Samsung AV-R 620. Mel by umet:

Dolby Pro Logic II

DTS 5.1

Dolby Digital

Staci to pro xbox360?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No, doufam ze je to on, jsem si volal na MS podporu tam mi ten manik rikal, ze ten kabel mi s tim nepujde, ze prej nejde mit zapojeny oba konektory, ale myslim, ze zapomel, ze tam je ten AV kabel. Snad :)

jinak ta koncovka u toho kabelu co tam asi mam, je tam 2x cinch ( audio ) a pak optika. Je to standartni Optical Audio Jack? Abych vedel jakej kabel rovnou koupit

Jinak, nez koupim neco blbe. Chci koupit Samsung AV-R 620. Mel by umet:

Dolby Pro Logic II

DTS 5.1

Dolby Digital

Staci to pro xbox360?

Diky

tak ja mam obraz pres hdmi a zvuk mam pres ty dva cinche na tom audio adapteru primo do tv bez optiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak ja mam obraz pres hdmi a zvuk mam pres ty dva cinche na tom audio adapteru primo do tv bez optiky.

Dikes, jeste dotaz. co by ste mi doporucili, jakej format zvuku je nejlepsi. Mam ty 5.1 geniusy a k tomu bude ten receiver co umi :

Dolby Pro Logic II

DTS 5.1

Dolby Digital

a podle vseho xbox podporuje stejne formaty. diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dikes, jeste dotaz. co by ste mi doporucili, jakej format zvuku je nejlepsi. Mam ty 5.1 geniusy a k tomu bude ten receiver co umi :

Dolby Pro Logic II

DTS 5.1

Dolby Digital

a podle vseho xbox podporuje stejne formaty. diky

xbox mam napojen pres optiku a nejlepsi je podle me Dolby Digital

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu