Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Burnout nebo NFS?


tOM1468622861

Recommended Posts

uvazuju o koupi UMD jedne z her.. rozhoduji se mezi burnout legends a dominator, nfs carbon a prostreet. poradte co je lepsi. libi se mi b. legends ale nevidel jsem na vlastni oci grafiku tak nechci aby to nebylo jeste horsi nez b. dominator... co myslite co ma lepsi grafiku?? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

burnout legends má rozhodně lepší grafiku než dominator

a jestli nfs nebo burnout nevim....rozhodně bych si nekoupil prostreet, hral sem to jednou a hodně mě zklamal způsob jakym tam probíhají závody

já bych byl asi nejvíc pro burnout legends nebo pro nové nfs undercover =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wow. moc diky za rady.. necekal jsem hned tolik prispevku. je to zalozeny sotva pul hodky.. ja mam ted pujceni dominator a moc se mi grafika nelibi.. jinak ted az budu mit cash tak jdu do B.Legends... jeste jednou moc diky.. casem uvidim ale ty carbony vypadali na videu dobre..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak diky... zatim to vypada na b legends i kdyz me anonymous hodne zmatl :D juiced 2 na YT vypada fakt solidene tak premyslim... kamos ma falshly psp tak mu reknu at si stahne flatouty a podivam na graficku.. jinak undercovery je asi zatim nejhorsi hra co jesem na psp videl.. je to opravdu priserny.. dale tady nekdo psal ze se mu nelibi jak v nfs ps probihaj zavody.. asi myslis zavodni vikendy.. to je i u PC a ja to dohral.. navic ma nfs ps supr soundtrack. nevada, pouste.. je to krasa na PC. jeste pockam na park omentu a az budu mit cash tak kupuju.. zatim vsem moc diky

kup si na 100% burnouty maji peknou grafiku,ja u nich vydrzel hodne dlouho ale uz sme je prosel,anebo vyzkousej flatouty ty sou taky dobry ale jedou pomalu,psp nestiha tak dobrou grafiku,burnouty sou plynulejsi jestli sem ti poradil pls thanks diky

nwm na co tahnks je tak tady mas..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu