Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak propojit PC s xboxem


ojtisek

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jak propojim pc s xkem.

Mám to zatim zapojený přes ethernet kabel do modemu a ještě mám doma jeden router. Wifi adaptér do xka nechci. Děkuji

no moznost by tu byla kdyz si koupis druhou sitovku do pc pokud nemas a kabelem propojis. me osobne nic jine nenapadlo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Blbost co ti radí je nesmysl, pokud máš doma router tak ten bude mít určitě víc jak jeden LAN port. Zapojíš box do něj na PC si nastavíš nějaký Media server, pokud tedy nemáš Wvista ty ho prý už mají v sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

presne jak říká huhla s compu si strč lanko do routru a pomoci windows media center si počítač propojíš s xkem ale nečekéj nějaké zázraky (třeba že se budeš hrabat ve složkach xboxu atd)mam to doma a jedná se jenom spiš o multimedialni služby....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

JJ presne. Router - do jedny diry kabel od xka, do dalsi kabel od PC, do input diry kabel od netu. Propojeni pokud mas winXP pomoci Media Player 11. Tam zapnes media share, vyberes slozky ktere chces sharovat, media player si je naindexuje a pak uz v pohode propojeni funguje.

Ale jak je napsano vyse, necekej zazraky. Filmy jdou pomerne bez problemu (teda pokud jsou v podporovanem formatu), audio jde take (jen je obcas potreba poopravit knihovnu v media playeru pac si casto rozhaze pisnicky jak ho napadne) a s fotkama nevim. Ja osobne s nima mam problem, protoze se mi zobrazi vzdy jen prvnich par z cele slozky ale to bude asi chybka nekde u me, pac na netu jsem na to zatim nenarazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no tak rada uz tu padla,, ja jen chci rict ze jejich WIFI je na h...o ja jsem sehnal za 200kc starsi Ovislink HWAP pripojil k xku a nastavil a pripojuju se na wifi router s tim ovisem jako klient a mam bezdratove pripojeni takze odpada tahani kabelu.

Pls hoď sem link nebo přesné typové označení na ten APclient.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu