Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

z dvd zpět iso?


Brake

Otázka

Ahoj, nevíte jak udělat z vypáleného DVD s hrou na x360 znova ISO? když to dvd vložím do mechaniky a podívám se na ty soubory tak to zabírá něco přes 30mb a když jsem z toho zkoušel udělat to iso tak bylo velké taky jen něco přes 30mb.

Jde mi totiž o to, že bych chtěl projet staré dvd s hrama přes mulleter a popřípadě tam dát nový ss ať můžu hrát online. Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

aha ok, to je pro mě nejlepší :) a akorát jak poznám když to mám nahráno z toho dvd jestli to má ty nejnovější ochrany atd. abych nedostal ban? vím že u isa mám dát autofix a ono to tam hodí ty nej ochrany ne? a jak to jen skontrolovat na tom dvd? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha ok, to je pro mě nejlepší :) a akorát jak poznám když to mám nahráno z toho dvd jestli to má ty nejnovější ochrany atd. abych nedostal ban? vím že u isa mám dát autofix a ono to tam hodí ty nej ochrany ne? a jak to jen skontrolovat na tom dvd? díky

kdyz davas kontrolu isa tak davas load in file nebo neco takoveho ...a když chceš s dvd tak si staci v mulleteru dat load in dvd nebo tak nějak podobně nedokažu to říct přesně nemám to před sebou ale pak ti s toho vyjde stejna tabulka jako kdyz kontrolujes samostatne iso a musim mit po pravé straně zaškrtnuté všechny políčka od vrchu až dolů a tím pádem by to mělo byt v pořádku. jinak ja si iso zkontroluju a autofix nikdy nedavam pokud to ma zaškrtnute všechny ty políčka po pravé straně ..jinak samozřejmně na dvd autofix neudělaš to by jsis pak musel udělat img s dvd pomoci imgBurn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu