Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypalovani problem pls help


Fenix1468622475

Otázka

SORRY ZE SEM ZALOZIL NOVE TEMA ale tam kde sem to napsal naposled mi nikdo neodpovedel a ja tochci rozjet poradte pls .....

Na co sem prisel :

original post :http://console-forum.net/showthread.php?p=517320#post517320

ze to mozny ze to je mediem ale vypaluju to podle navodu co je tady na foru a pouzivam stejnou verzi cloneho jako xDante1986 jdu zkusit verbatim co sem si dneska koupil

Jak donutim irnburn at pali 2.4 kdyz nastavim tak si stejne pali 4x co to je za blbost... detekuje zapis na dvd a tam ma 4x ,6x a 8x nevim no

- uz sem zku--il 3 dvouvrsvi dvd a dalsich uz lituju :(

- nemohl by me nekdo uploadnout ten dvd soubor kterej potrebuju pro paleni her abych mo mohk pouzit pro vsechny stazene hry nabizim 500creditu prvnimu ktery me tu uploadne na edisk diky

zkousel sem to palit i na verbatim a pokazde open tray nevim uz co s tim je proste rychlost 2.4x a media verbatim a ani to nenacte je nejakej program kterej skontroluje zda li je demo dobre diky v

proste to nacte jakoby prazdne dvd

Kdyz to dam projet XDVDMulleter tak tam dam LOAD ISO FOLDER --- tak me to napise iso loading faild DISASTER 2 nevi nekdo co to znamena diky

jeste jednou se omlovam jestli to bude povazovano za spam ale ja si uz nevim rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Asi takhle stahnul sem cod 5... rozbalil a vytovoril iso a dvd soubor... pouzil clone cd 5.3.0.1 verzi a vypalil rychlosti 2,4x... po uspesnem vapaleni vzniklo dvd se slozkami videio a audio.... dam to do flashleho xka a cekam co se bude dit... ale xko nenacetlo ani dvd... chvily nacita data a pak napise open tray ... proste nic nevidi... zkousel sem pouzit program XDVDMulleter abych zjistil co je to za verzi a dalsi podrobnosti a ten me pri nacitani isa napise chybu ISO LOADING Failed : DISASTER 2 ...iso pripojuju k polozce LOAD ISO FOLDER... media pouzivam verbatim + dl ......

nevim no jestli je ten iso soubor poskozenej :(

xko mam arcade + koupeny v lednu 2009

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle popisku je to pal verze... dostal sem iso soubor neco malo pres 7giga a pak nejakej dvd soubor 1kb pres kterej to vypaluju...

prave ze me xko vubec nenacte data s dvd-cka... divny je ze ani nevidi video a neukaze v polozce mixed data...

Doufam ze sem s tim nic neudelal kdyz sem upgradoval daschbord na nex... (ugrade probehl bez problemu )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nemáš ještě nějakou jinou hru,nebo dvd film,nebo něco co xko z mechaniky přečte?Jestli není něco s mechanikou.Jinak to může být médii.nebo způsobem vypalování.Já zatím používám imgburn.Může to být i ve vypalovačce a je divný,že ti imgburn neukazuje 2,4x rychlost :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mě taky imgburn i clonecd vypaluje minimalne 4x ...i když nastavím 1x nebo 2.4x ....je to tím že moje mechanika umí vypalovat na dvouvrstvý dvd minimální rychlostí 4x , menší rychlosti nepodporuje (mám vypalovačku LG GSA-H50L) ...ale už jsem vypálil cca. 40 her a zatím jsem nezkazil ani jedno dvd a všechny hry v pohodě šlapou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak jsem to tu procital tak mi to prijde dost chaoticke.

Vetsinou kdyz sosnu nejakou hru, tak ji rozbalim a vzniknou 2 soubory. Jeden *.iso a *.dvd

Pak pustim xdvd a zkontroluju iso zda je iXtreme compatible.

pak pustim imgburn, vyberu *.dvd soubor

nastavim rychlost, vypnu verifikaci

zapnu paleni a pockam cca 45 minut a hotovo.

A podle toho ze xdvd ti vypise error tak bych tipoval na porusenej iso. Zkus nejakou jinou hru zda ti to bude take delat problemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkousel sem to jak na vypalovacce ASUS tak i na NECoje kterej je hned pod ni :D

diky za rady ... xko me cte vsechno uplne v pohode jak divix (s updatem) tak i demoverze vypalene na dvd.. existuje jeste nejakej jinej program na kontorolu ISO jestli neni poskozenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkousel sem to jak na vypalovacce ASUS tak i na NECoje kterej je hned pod ni :D

diky za rady ... xko me cte vsechno uplne v pohode jak divix (s updatem) tak i demoverze vypalene na dvd.. existuje jeste nejakej jinej program na kontorolu ISO jestli neni poskozenej

existuje abgx360 muzes ho stahnout tady http://console-forum.net/showthread.php?t=43459

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja mam 3MB ale taham to z ruznejch servru a namam premium ucet... proto me to nepodporuje downloadmanager a tak taham hru treba tejden... alespon nestravim u xka mladi a zajdu taky ven... kdybych mel hru stazenou za 8hodin tak bych u toho sedel celej den a mladý by se to urcite nelibylo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu