Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co jste si objednali z Dealextreme - doporučte nebo varujte


simontpf

Recommended Posts

Většina z nás asi na Dealextreme nakupuje - ale popravdě - mají tam toho mraky a specifikace či podbrobné popisky mnohdy zcela chybí. Pomožme si tu navzájem ... pokud jste si něco objednali a jste spokojeni/nespokojeni, dejte vědět ostatním.

A začnu rovnou první zkušeností - hned na začátku jsem si objednal DSTT

konkrétně tuhle:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.10289

sku_10289_1.jpg

A jak jsem dopadl - otřesně ...

Měl jsem asi dost smůlu - dostal jsem fake - karta nebyla stabilní, hrát se na tom dalo jen asi 50% her ... prostě za málo peněz, málo muziky. Pokud opravdu nemusíte, nešetřete na kartě a pořiďte něco kvalitnějšího.

A ještě jedno rychlé zhodnocení - bohužel opět negativní :(

Stojánková nabíječka s podsvícením:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.6861

sku_6861_1.jpg

Usadit do tohoto "zařízení" NDSko je vskutku umění ... možná by neškodilo, kdyby byl stojánek alespoň na jedné straně delší a se zarážkou, aby člověk nemusel pracně hledat, jakže to vlastně má NDSko do nabíječky usadit ... navíc hrozí poškrábání o nabíjecí konektor, když to tam "sázíte" poslepu.

Podsvícení se bohužel nedá vypnout a v noci je extrémně agresivní - svítí to vážně hodně - spát by se u toho asi vůbec nadlo.

Koupil jsem, vyzkoušel jsem - a hned se se jí rád zbavil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to stou kartou nerikas hezky veci,sem si ji tam taky objednal.

Máš objednanou přesně tu samou? Já jsem si totiž až dodatečně (při zjišťování, čím jsou problémy způsobeny) všiml na oficiální stránce ndstt.com že ten fake se dá poznat i podle krabičky. Pokud je to v té papírové, tak podle tvrzení výrobce jde o fake. Original by měl být ten balený v blistru (zatavený v plastovém obalu) - ale nevím, nakolik je to jisté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem z DX taky objednával DSTT a taky mám asi FAKE: Byl v papírový krabičce a taky blbne. Naštěstí při používání YSMenu běží v pohodě. Jestli je to opravdu Fake zjišťovat nebudu.

Taky sem si koupil M3DS Real a spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem z DX taky objednával DSTT a taky mám asi FAKE: Byl v papírový krabičce a taky blbne. Naštěstí při používání YSMenu běží v pohodě. Jestli je to opravdu Fake zjišťovat nebudu.

Taky sem si koupil M3DS Real a spokojenost.

Můžeš pls ještě linknout kterou M3DS Real přesně? Je jich tam víc, tak jen pro pořádek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem objednal uz snad 50 veci, nejen pro sebe a vzdy ok. Nedavno prvni problem, ale to vypada na ceskou postu (jak jinak :dozey: ) S vyrobkama nikdy nebyl problem. Jiste, ze kvalita neni jako u znackoveho produktu, tim se ale ani netaji, navic vam to muze dojit, kdyz je to za tak libozni cenu.

Jinak za sebe, co si vzpomenu..

Obal na DS, Edge karta, EzFlash 3in1, CF to IDE kovertor, mp3 to fm... fakt je toho hodne, uz si nevzpomenu, kazdopadne vzdy ok :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave. mam na displeji taky fake (a v supliku orig hori). poskarabana je hned, ale nejsem si jistej, jestli to nebude stejny. Vydrzi teda ta orig vic?

To nevim, ale na PSP je pry hori hodne dobra. Je to Japonska znacka, tak by snad neco vydrzet mela.

Jaky jsi bral obal na DS?

Taky planuju a jeste jsem se nerozhodl

Mam tuto http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.11237 a naprosto mi vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim jsem z DX koupil wiimote + nunchak + dve kytary pro Guitar Hero 3 + GC pametova karta + komponentni video kabel. Vse pro Wii. Vse naprosto v poradku.

A nedavno jsem objednal dalsi varku: memory stick pro PSP, komponentni video kabel pro PSP, futral pro PSP a ochrannou folii na displej. A pro GBA flash karty EZ-Flash IV s MicroSD kartou. Na to ale cekam uz druhy tyden a jeste to podle infa ani neodeslali. Tak se snad nekdy dockam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam teď objednával 7 věcí za 130 dolarů a celá zásilka má 16 dnů zpoždění kvůli položce za 1 a půl dolaru (danou fólii prostě už neměli, i když na stránkách bylo napsáno, že je skladem).

Zároveň mi po 17 dnech řekli, že si mám zaplatit 14 dolarů za Express mail, i když jsem si vybral Air mail. Ale oni mi to sami změnili (to bylo v rámci akce free upgrade to ems), ale pak jim došlo, že free ems neplatí do ČR. Vzhledem k tomu, že už chci mít celou zásilku, co nejdříve doma, tak jsem zaplatil.

Zkrátka dealexterme.com je super na gadgets za pár korun, ale kupovat něco dražšího je o nervy (i když na druhou stranu si procvičíte angličtinu při řešení mailů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Takze dnes je 24.2. a na DX mi po trech tydnech byli nakonec schopni poslat jen tri polozky z sesti objednanych. Bohuzel poslali ty nejmene ocekavane a potrebne. U pametove karty maji uz napsano ze je "sold out" u dalsich dvou polozek je posunto ETA na 26.2. Ale spise u nich ocekavam, ze i z nich se stane "sold out".

Zajimave ale je, ze jakmile zbozi maji k dispozici, tak ho poslou velmi rychle. V sobotu mi prisel mail, ze odesilaji a dnes v utery uz mam balicek v ruce. Takovy fofr jsem necekal!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera konečně dorazil poslední kus objednávky z 26. ledna. Přes některé komplikace popsané výše, musím dodat, že vše přišlo v pořádku.

Je pravda, že když už něco mají skladem, pak to všechno jde velmi rychle a hladce. Dokonce počítáno na dny jejich Air mail, který je zdarma, šel stejně rychle jako Express mail, který je placený.

EDIT: Defore, jinak držím palce ať dojde zbytek. Já jsem během vyřizování objednávky měl u jedné položky ETA dvakrát, vždy se naštěstí zboží opět objevilo v nabídce k oznámenému datu. Panice propadej až když tam bude napsáno "

Typically ships in 2 to 5 business days". Po tomhle už jsem se zboží nedočkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jestli anonymouse na ten jedinej problém co měl narážel na mě :D ale já si přes něj objednával taky DSTT kartu, ale problém byl vskutku v český poště která měla uplně extrémní spoždění s dodáním. někde v Praze se to zaseklo...každopádně já jsem s kartou spokojenej. mám u ní i redukci na jinou kartu a tu malou flashku. jsem však nucenej používat tu kartu, protože ta flash mi nikdy nešla, nevm proč. pc prostě nezaregistruje že ji v sobě má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si objednaval pouzdro na DS lite,kartu ItouchDS a folie hori..Dve prvni veci naprosto fantasticke,folie HORI za 7dolaru vyrabel debil,jelikoz kdyz to nalepite,tak mate uprostred jakoby nalepebnou cenovku,ale cena tam neni,je tam neco napsane,takze kdyz jsem to zdelaval tak samozrejme tam neco zustalo zbytky papiru a lepkave misot,takzem folie letely doo kose.to si radsi poridte ty folie za dolar a pokud nemaj upúrostred tu sracku,a mate to lepsi,jelikoz tohle delal idiot..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu