Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co jste si objednali z Dealextreme - doporučte nebo varujte


simontpf

Recommended Posts

oboustranou kryci folii to ma jen na horni displaj,na spodni to melo taky?toho sem si nevsiml,sem to vyhopdil uz minulej tyden kdyz sem to cistil,vsiml bych si toho ze to ma dva papirky na odlepeni,u horni folie to ma to vim,tu sem si nechal,ale na spodni ee.Pokud to bylo i naspodni,tak se omlouvam za svoji slepotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nejdřív si ale zkontroluj jestli ti to neleží na poště. Já sem si objednával kdysi dávno DSTT a přišlo, ale já nebyl doma, tak to bylo na poště. Z púošty nenapsali že tam něco mám tak sem s itam po tejdnu šel uzkontrolovat a zjistim že se jim tam už pár dní válí. Takže nejdřív zkontroluj Naší slavnou českou poštu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj se, já si objednal DSTT a čekal jsem skoro měsíc možná trochu dýl, už nevim. chyba nebyla u DX ale na český poště a jejich nechopnosti kdy mi balíček uvízl v Praze, ale aspon jsem se to dozvěděl když jsem zavolal na linku a nadiktoval to tracking number, jinak bych dlouho nevěděl co s tim je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu