Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS:S console-forum.net klan (znovu obnoveno)


T-o-mmy

Recommended Posts

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zž jsem psal

my jsme z Hradce :D

ale CSS tam hraje taky dost lidí skili celkem ale do cF se jim nechce

jj to je pravda hraje hodne lidi ja sem z celyho hradce v css nejlepsi heč xD jsou tam sami lamy jako kamosi ze tridy numej to hrat jako treba ruzicka lidi ktery me znaj ho budou znat taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to je pravda hraje hodne lidi ja sem z celyho hradce v css nejlepsi heč xD jsou tam sami lamy jako kamosi ze tridy numej to hrat jako treba ruzicka lidi ktery me znaj ho budou znat taky

No jen moc nekrm kdyby hrál Janošič :D

Nepujdete teď někdo hrát ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a chcem aby sa hrala ta oranzova mapa...a chcem aby sa rezervovali sloty...nie na pass ale rezervovali...aby sa k nam nikto nedostal...lebo ked tam zasa nabehnu dalsi hraci to zase bude fullout a nie TG

Edit...a chcem aby bol edge v clane....sam s nim hravam a vidim ze ma nieco v sebe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Helůe já sem tři dny nebyl ui PC, protože máme počítač pod heslem, takže na ně+j mnemůžu kdy chci. Rodiče choděj domu nejdřív v Půl šestý, takže takovýhle tréningy hrát prostě nemůžu. Jestli vám tolik vadí že ne každej má svuj počítač,tak mi polibte a vyhoďte mě. Bohužel rodičře furt pruděj "di se učit" atd. takže nemlůžu na PC kdy chci. Takže se omlouvám i bna dnešní trénink. Možná zejtra bych moh, pač v pátek máma chodí domu dřív, ale o víkendu a celej příští tejden mám járňáky a nebudu home, tak s tim ani nepočítejte že bych tu byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Helůe já sem tři dny nebyl ui PC, protože máme počítač pod heslem, takže na ně+j mnemůžu kdy chci. Rodiče choděj domu nejdřív v Půl šestý, takže takovýhle tréningy hrát prostě nemůžu. Jestli vám tolik vadí že ne každej má svuj počítač,tak mi polibte a vyhoďte mě. Bohužel rodičře furt pruděj "di se učit" atd. takže nemlůžu na PC kdy chci. Takže se omlouvám i bna dnešní trénink. Možná zejtra bych moh, pač v pátek máma chodí domu dřív, ale o víkendu a celej příští tejden mám járňáky a nebudu home, tak s tim ani nepočítejte že bych tu byl.

jo ja taky nemamm svuj Pc ale rodice mi ho nezaheslovali s mamm stejne porad rika uc ses ale ja na to seru a radsi parim xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze po tom tzv. treningu to vidim takhle jako hlavni sestava by byla tahle)

D@w3-hráč

Shifter960-hráč

Epic-hráč

Bazim-hráč

Negto-hráč

Dskiller-hráč

Tommy-hráč

sysasysa-náhradník

rey-neim

Udelal bych to takhle na ty zapasy a jeste se uvidi po kolika lidech by se ten zapas hrala nekdo rekne ze treba nemuze tak ho nahradi nekdo jinej treba taky hrac ale hlavni sestava bude tahle a bude se to stridat ok??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu