Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS:S console-forum.net klan (znovu obnoveno)


T-o-mmy

Recommended Posts

Trening-jediný rozdíl mezi timto treningem a ostatními byl ten,že tu byli lidi mapa,ale nic více...............

Ani jsme se neumně rozdělit na dva týmy..........

A pro mně takové treningy nemají význam co minutu mněnit mapu kickovat,ftp atd...........To z druhého místa jsem hned poslední

PS:OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

TG za nami...a uplne napicu...banda noobov...ktori len rushuju, vobec nehovoria kto kde je, ci niekoho videli a tak...ani potochu nikto nechodi...vsetko je to len 4 fun ako vidim...takto to daleko nedotiahneme...a kazdy to vie...takze asi vas opustim... akoze ked je niekto CL tak sa aj hovori kam sa ide alebo ked nema niekto peniaze tak aspon povie eco aby sme mali na dalsie kolko zbran +armor....

tak vam prajem vela zdaru...

PS: mam par typkov co si radi zahraju D2...tak ked budete pripraveni dajte vediet dame CW

cus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TG za nami...a uplne napicu...banda noobov...ktori len rushuju, vobec nehovoria kto kde je, ci niekoho videli a tak...ani potochu nikto nechodi...vsetko je to len 4 fun ako vidim...takto to daleko nedotiahneme...a kazdy to vie...takze asi vas opustim... akoze ked je niekto CL tak sa aj hovori kam sa ide alebo ked nema niekto peniaze tak aspon povie eco aby sme mali na dalsie kolko zbran +armor....

tak vam prajem vela zdaru...

PS: mam par typkov co si radi zahraju D2...tak ked budete pripraveni dajte vediet dame CW

cus

takze jak to vidim tak epic u nas skoncil tak mne to je jendo chybet na nebude a negto tu tvoji zptavu sem nepochopil

a jeste ted mi psal ninja ze uz maj server na heslo a ze by teda dali to cw rikal tak zejtra v 18:00 jestli by to slo kdyztak se predem omluvte abych vedel koho nasadit atd... diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastně ta moje zpráva nemněla smysl................

Jenom jsem si chtěl poztěžovat:cry::cry::cry::cry:

a hci se te teda jeste zeptat jestli souhlasis s dobou toho zapasu a jestli teda nevis jestli epic teda konci bo co?,

edit//tak at sem pisnou ostatni a uvidime jestli treba nemam zmenit cas atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tento krat vsetci budu pocuvat...a server bude nastaveny ako poviem ja !!!!

akoze roundtime na 5 minut...freezytime ma byt sa mi zda 3 alebo 5 sekund...

edit... z tohoto treningu som vobec nevidel kto ma aky skill...kto je lepsi na blizko alebo dialku... treba spravit skupiny kto bude chodit s kym...a hlavne KED SME CT NERUSHOVAT OMG!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mám mněnit celé nastavení serveru???????????????????????????????

Asi to bude nejlešpí

dobrý CL je Epic a já to dnes kurvil nešlo mi to vubec ještě jsem zvyklej to hrát jak Quake

:roll:

tak mě nakamenujte xDD

někdy mi to jde někdy ne :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to bude nejlešpí

dobrý CL je Epic a já to dnes kurvil nešlo mi to vubec ještě jsem zvyklej to hrát jak Quake

:roll:

tak mě nakamenujte xDD

někdy mi to jde někdy ne :cry:

jnj tak ale epic chtel bych te poprosit abys sem hodil sestavu abych vedel......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to bude nejlešpí

dobrý CL je Epic a já to dnes kurvil nešlo mi to vubec ještě jsem zvyklej to hrát jak Quake

:roll:

tak mě nakamenujte xDD

někdy mi to jde někdy ne :cry:

Dnes v tom nešlo o jednotlivce,ale oto,že jsme se ve hře nemohli dohodnout..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v tom nešlo o jednotlivce,ale oto,že jsme se ve hře nemohli dohodnout..........

Pri zadnych klanovych aktivitach to nesmi byt o jednotlivcich. Proto to je napr. CW - Clan War. Klan = skupinka lidi co hraje pro vsechny spoluhrace a ne par lidi co se hadaji mezi sebou kdo ma lepsi skore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri zadnych klanovych aktivitach to nesmi byt o jednotlivcich. Proto to je napr. CW - Clan War. Klan = skupinka lidi co hraje pro vsechny spoluhrace a ne par lidi co se hadaji mezi sebou kdo ma lepsi skore.

Souhlasím s tebou..........

Řetězec je silný jak jeho nejslabší článek:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu