Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS:S console-forum.net klan (znovu obnoveno)


T-o-mmy

Recommended Posts

Pri zadnych klanovych aktivitach to nesmi byt o jednotlivcich. Proto to je napr. CW - Clan War. Klan = skupinka lidi co hraje pro vsechny spoluhrace a ne par lidi co se hadaji mezi sebou kdo ma lepsi skore.

ja vim chtelo by to neco doladit ale napoprvy to podle me nebylo nejhorsi ted uz jenom teda zbyva aby epic rekl tu sestavu na zejtrejsi Cw a bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

NEGER: nastavenia serveru nemausis menit...to je len nastavenie mapy...a to sa daj aj cez konzolu jednoduchymy MP prikazami

ZOSTAVA: uvidime neskor...najprv sa musime naucit taktiky a tak...uvidime casom...ak bude zajtra to cw...tak mozme ist...ale bude to len tak...narychlo..dohodneme sa v hre kto kam a tak... este zisti kolko hracov treba a o kolkej...

DALSI TRENING? ja by som mohol aj v sobotu o tej 8mej budem po nocnej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele. Ja ted hraju spis CS1.6 a rekl bych ze ten skill mam, ale chci se zeptat. Proč mě nemáte jako člena CF? XD. Hledáte pořád to ACL? Sice se na něj nehlásím, ale chci se zeptat teda jestli bych mohl jit aspoň jako člen. Pač nemám klan a celkem mi schází CW/TG 5on5 normal maps. A eště mám otázku: sou na CF serveru mapy typu DD2? BTW: Mohl bych do toho klanu? Jestli řeknete ne, tak to mě poser :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEGER: nastavenia serveru nemausis menit...to je len nastavenie mapy...a to sa daj aj cez konzolu jednoduchymy MP prikazami

ZOSTAVA: uvidime neskor...najprv sa musime naucit taktiky a tak...uvidime casom...ak bude zajtra to cw...tak mozme ist...ale bude to len tak...narychlo..dohodneme sa v hre kto kam a tak... este zisti kolko hracov treba a o kolkej...

DALSI TRENING? ja by som mohol aj v sobotu o tej 8mej budem po nocnej..

ja bych ten trening dal az v 9.30 ptze mam komp v loznici rodicu a ty dil spej xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEGER: nastavenia serveru nemausis menit...to je len nastavenie mapy...a to sa daj aj cez konzolu jednoduchymy MP prikazami

ZOSTAVA: uvidime neskor...najprv sa musime naucit taktiky a tak...uvidime casom...ak bude zajtra to cw...tak mozme ist...ale bude to len tak...narychlo..dohodneme sa v hre kto kam a tak... este zisti kolko hracov treba a o kolkej...

DALSI TRENING? ja by som mohol aj v sobotu o tej 8mej budem po nocnej..

takze ten zapas by byl asi bud 5vs.5 nebo 6vs.6 maj i server zaheslovanej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele. Ja ted hraju spis CS1.6 a rekl bych ze ten skill mam, ale chci se zeptat. Proč mě nemáte jako člena CF? XD. Hledáte pořád to ACL? Sice se na něj nehlásím, ale chci se zeptat teda jestli bych mohl jit aspoň jako člen. Pač nemám klan a celkem mi schází CW/TG 5on5 normal maps. A eště mám otázku: sou na CF serveru mapy typu DD2? BTW: Mohl bych do toho klanu? Jestli řeknete ne, tak to mě poser :)

Můj názor je,že ne..........

Už je nás dost/možná jako náhradník

PS:Na mapě se hraje to co spustím..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je,že ne..........

Už je nás dost/možná jako náhradník

PS:Na mapě se hraje to co spustím..............

Trochu mi přijde divný, že nechcete vzít do klanu člověka, kterej měl nápad na ten klan. Jako důkaz tu mám 2 thready:

http://console-forum.net/showthread.php?t=42500

http://console-forum.net/showthread.php?t=42758

(Teoreticky bych měl bejt CL, ale to nechci.)

Můj názor: po tom co Sennpu zrušil PC ( :D ) ste si založili new thread a řekli jste si asi že když je nový majitel serveru, tak že vlastně i klan pojede znova že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj,ale prakticky nejsi a nebudeš.............................

Že si ho založil a on se dá se říct rozpadl,je to tvůj problém........

A teoreticky CL být nemáš,protože tento klan patří ke serveru a dá se říct,že ty s tím serverem nemáš nic společného a ani tam nehraje což bylo podmínkou členství v clanu.......

PS:Chceš pokračovat?

Jestli tě epic veme jeto jeho věc,ale můj názor znáte...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj,ale prakticky nejsi a nebudeš.............................

Že si ho založil a on se dá se říct rozpadl,je to tvůj problém........

A teoreticky CL být nemáš,protože tento klan patří ke serveru a dá se říct,že ty s tím serverem nemáš nic společného a ani tam nehraje což bylo podmínkou členství v clanu.......

PS:Chceš pokračovat?

Jestli tě epic veme jeto jeho věc,ale můj názor znáte...........

Já hodně hrál na serveru (eště za dobách Sennpua) a teď tam taky někdy zajdu.

blaze...ale ajprv musime vidiet aky mas skill...ja som tiez hraval 1.6ku a bol som lamak zo source pridi zajtra o 17:00 na server

zajtra ti co idu na CW budu 17:00 na serveri na rozohravku jasne???

D@WE a Teba poverujem aCL;)

Sry ale to nebudu moct bejt asi u kompu, ale pokusim se dorazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hodně hrál na serveru (eště za dobách Sennpua) a teď tam taky někdy zajdu.

Sry ale to nebudu moct bejt asi u kompu, ale pokusim se dorazit.

Asi jsem na tebe bezdůvodně zautočil,ale fakt uz je nas dost,ale vidis epic ti dal sanic tak ji ne nech utect:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu