Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS:S console-forum.net klan (znovu obnoveno)


T-o-mmy

Recommended Posts

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest /*B(L)ackFiRe*/

Hele negto dal bys me adminem????(teda pokud už nejsem)nechci nejak spechat ale mam par zhavejch tipu na kick nebo ban.....nechci nejak nalehat,protoze me ted vypadava internet ale byl bych ti vdecnej kdyby to bylo co nejdříve......

EPIC:vzali byste me teda do klanu???nahrano mam a nejsem kempa(taky se mi to nevyplaci)mam steam-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj mam muj steam acount=rey5757 a nick v cs:s=MC-black

pridal som si ta do friends...addni si ma...dohodneme sa ked budeme obaja online

AK MA ESTE NIEKTO ZAUJEM PRIDAT SA KU NAM DO cF TAK NAPISTE SEM ALEBO SI MA ADDNITE DO FRIENDS V STEAME A NAPISTE ALEBO 263-995-681

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne se taky rozpadl..........

A proto jsem se rozhodl,že už nebudu od dubna platit tomuto klanu server...........

Už to nemá cenu,jestli si epic ten server bude chtít nechat,je to na něm,ale já s ním končím:cry:

Ne,že bych nemněl dost financí,ale šetřím na xbox:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uprimnou soustrast serveru.. :D tak mi to vadi ale nadrouho stranu vsichni rikaji ze je to skoda a kdyz nekomu reknete at to vezme tak vsichni ruce pryc. to znam---...... Je to negtova volba.. on to platil.. on je hlavnim adminem.-... ale kdyby to nekdo prevzal tak by to bylo zajimave...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sennpu:Já bych ho nejraději předal,neboj se..............

Sadet:Já to řeknu takto,ty nemůžeš vědět jaké to je,protože si do ničeho věčího neinvestoval.......

Já končím kvůli jedné věci,ten server už nemá smysl a já bych vyhazoval peníze...

1-mohl jsem prodávat reklamu a mít sponzornig atd....ale jak jsem ho chtěl nechat zrušit pro klan tak 99% odpadlo.A jak už se tento klan dá se říct 100% tak jsem ztratil víru v server úplně :-(

Epic:JJ poslána PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti Negtovi, investoval do toho.. ale z hlediska hry si myslím, že v rukou Epica bude užitečnější.

thx m8..

len ci budem ma na to cas...teraz na poobedbych ani nie :( ale po nociach by sa dalo... neger..vypytaj od sennpua toto odpolende tie ostatne veci co potrebujem a v noci nahadzem tie mapy...fakt to potrebujem...ak chceme aby server bezal potrebujeme tie veci...zmenit mapy atd atd...treba aby tam boli stale nejaky hraci...aby sa dalo trenovat kedykolvek za ti zachce,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti Negtovi, investoval do toho.. ale z hlediska hry si myslím, že v rukou Epica bude užitečnější.

Užitečnější??????

To nechápu...........

Smaže všechny funny mapy a vlastně ti a některým lidem výjde vstříct.

Já chtěl ať to zůstane funny,když jsem to koupil,ale teď co si udělá epic je jeho věc.

Ale jestli je smaže,tak návštěvnost klesne,tento server patří mezi nejnavštěvovanější v zaparit klientu a jestli by byl další public nebo small maps tak návštěvnost nejméně o 40% klesne.

A jestli ho vymaže ze zaparit klientu,což je a bylo určitě v plánu tak klesne až o 80% a dá se říct,že server bude pořád prázdný.

Ale já už to platit nebudu,tak je to jeho věc a jeho rozhodnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thx m8..

len ci budem ma na to cas...teraz na poobedbych ani nie :( ale po nociach by sa dalo... neger..vypytaj od sennpua toto odpolende tie ostatne veci co potrebujem a v noci nahadzem tie mapy...fakt to potrebujem...ak chceme aby server bezal potrebujeme tie veci...zmenit mapy atd atd...treba aby tam boli stale nejaky hraci...aby sa dalo trenovat kedykolvek za ti zachce,,,

Tak lamps,příště si ověř informace a komentuj a hodnoť,já nedělal nic bez důvodu:roll:...........

PS: provozuj anální alpinismus pomocí PM/SZ:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu