Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS:S console-forum.net klan (znovu obnoveno)


T-o-mmy

Recommended Posts

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak,jelikos jsem dnes psal adminovy tak mi rekl ze se pohadal stim od koho mel ten sever pronajatej a ze ho uz nema.ale taky jsem se ho ptal kdy bude mit jinej a rikal ze snad po nedeli.rilal at vam to sem napisu.a nemate se prej zlobit,a mate to brat ste lepsi stranky ze se aspon lip sehrajete a dohodnete se o to vasem klanu...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na FUN mě to moc nebaví, ale nevadí budu hrát spíše na PUBLIC a občas pujdu na FUN no a prostě ať je CL někdo schopnej já bych to možná zvládl, ale nechci se přeceňovat jednou jsem už CL byl sice jsme zápasi hráli a je to docela prácička sehnat Servery, jiné klany atd..

BTW: zatim nemusí bejt CL nikdo zadej ty ADMINY jak mají bejt a ono časem nějak bude když tak mužu pár klanů na zápasy zatim sehnat, ale nevim jak se serverem kde budem hrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na FUN mě to moc nebaví, ale nevadí budu hrát spíše na PUBLIC a občas pujdu na FUN no a prostě ať je CL někdo schopnej já bych to možná zvládl, ale nechci se přeceňovat jednou jsem už CL byl sice jsme zápasi hráli a je to docela prácička sehnat Servery, jiné klany atd..

BTW: zatim nemusí bejt CL nikdo zadej ty ADMINY jak mají bejt a ono časem nějak bude když tak mužu pár klanů na zápasy zatim sehnat, ale nevim jak se serverem kde budem hrát

Zkuste tohle: united-games.cz nebo eg-sports.eu apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi mel bych taky zajem o CF klan do CSS :) akorat tu je toho tolik ze nemuzu nic najit :D napiste mi nekdo z vas do PM jak to s tim klanem vypada. Jeslti to funguje, jslti se hrajou clan wary, jeslit jste steam nebo non steam, jeslit je server ( ip ) atp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu