Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS:S console-forum.net klan (znovu obnoveno)


T-o-mmy

Recommended Posts

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj taky me to nasralo rikame ze bude trening a jsme tam jenom ja epic shifter a neger ale stejne to bylo o nicem tak jestli chcete hrat za klan tak se taky musite sehravat takze navrhnete uz ale doopravdy cas na trening ale aby tam byl skoro kazdej a kdo tam nebude tak at se aspon omluvi bral bych ve ctvrtek v 17:00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne taktez souhlasim s Epicem vlastne se vsemi.............

Krom map za ty nemuzu........

Já sennpua ráno poprosil a on řekl,že může až v noci,ale i tak jsem rád za jeho pomoc.............

To jako jsme mněl cvičit taktiku?????????????????????????

LoL příště kdyby byl CW tak můžou být 2 proti šesti ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Toto byla přeháňka........

PS:Sorry,já jsem odešel a zkoušel jsem nastavovat dedust2 a jak jsem přišel nikdo nikde.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky me to nasralo rikame ze bude trening a jsme tam jenom ja epic shifter a neger ale stejne to bylo o nicem tak jestli chcete hrat za klan tak se taky musite sehravat takze navrhnete uz ale doopravdy cas na trening ale aby tam byl skoro kazdej a kdo tam nebude tak at se aspon omluvi bral bych ve ctvrtek v 17:00

Já bych to sral ti lidé co dnes nebyli krom tommyho bych vyhodil a nabral nové,protože ani jednou nebyli aktivní:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to sral ti lidé co dnes nebyli krom tommyho bych vyhodil a nabral nové,protože ani jednou nebyli aktivní:?

Jo souhlasím klidně

a né nacvičovat taktiku to ani nemá význam ale vybrat hlavní sestavu alespon kouknout jak hrajou ostatní :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to sral ti lidé co dnes nebyli krom tommyho bych vyhodil a nabral nové,protože ani jednou nebyli aktivní:?

hele tak ja bych to s nima zkusil jeste jedno takze ve Čtvrtek v 17:00

a kdo neprijde je teda vyhozenej kdyztak se omluvte

Edit//jak se videl docela dobre hraje epic takze ten by mohl byt v hlavni sestave skoro urcite kdyz bude mit cas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo prostě zejtra 17:00 kdo nepřijde je vyhozen a nabírají se další
jj tak se kdyztak zejtra hlaste myslim ze se uz hlasil dsmaster a mozna jeste nekdo ale to uz si nepamatuju tak kdyztak dsmaster zejtra ti napisu ale musel bys hrat previdelne ne jako oni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej,ale nabrat další by jsme mněli stejnak aspoň na náhradníky.....

Je nás 7..... 2 neaktivní

1 člen nemůže se např. dostavit

Zbylí 4.....

Věčina CW se hraje 6/6 což my si nemůžeme dovolit mít o jednoho méně a hodit si ostudu co myslíte?

//jéva já než to napsal se to tu rozjelo xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať zájemci příjdou zítra na 17 a dají si znak před jméno a kdo se nám bude líbit toho vememe ne?

jj to je good nepad takze kdo chce bejt v klanu cF tak at prijde v 17:00 zejtra na negtuv server a mi se rozhodnem jestli muze byt v klanu nevo ne budem brat tak 2-4 členy vic ne

edit//kapr chtel jsme se te zeptat proc nehrajes na negtovim severu a hrajes radsi ne nejakym zajeb**** nic proti tobe nemam ale jestli chces bejt v klanu tak by to chtelo hrat na (klanovim) serveru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu