Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

X360 a PC


Sheva

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak vypni i Firewall nodu protoze mi to tenkrat taky blokoval .. musel sem mit vyplej i ESET i windows firewall ...

---

jj nikde je tu topic mmntik hodim odkaz ;)

edit >tak tady je http://console-forum.net/showthread.php?p=518349#post518349

ale na 64bit systemech nefunguje... aspon me pod vistama 64 bit nejel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosimte Firewall NODu nevypínej. Jen tam nastav pravidlo pro xbox.

Jen co se dostanu domu na kompl tak napíšu přesnej postup kde, co a jak nastavit.

A standardní instalace NODu automaticky ten win FW vypíná.

Takže postup:

Otevřeš okno NODu, najedeš do nastavení a dáš personální firewall. V pravé čísti okna klikneš na nastavit pravidla a zóny. Otevře se okno se seznamem procesů s povolením, nebo zákazem přístupu na net. Tam buď už budeš mít, nebo přidáš "windows media player network sharing service" a povolíš komunikaci pro wmpnetw.exe.

To je celé.

Další a dle mého názoru mnohem lepší je nastavit firewall do interaktivního režimu, pak se bude NOD ptát zda má procesu povolit přístup pokaždé když se někdo, nebo nějaký proces bude pokoušet jít z netu k tobě, nebo od tebe na net. Ze začátku to může být otrava, ale umožní ti to vytvořit vlastní pravidla a pak už se ptá jen minimálně.

Tohle nastavení provedeš přes strom pokročilého nastavení NODu. Na položce "Personální forewall" si jen vybereš "Interaktivní režim" a je to hotovo.

Kdyby to nebylo úplně jasné tak klidně pošli PM a nebo sem můžu hodit screeny s nastavením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo debatu jsem tady četl, ale mě by připadlo jednoduší propojit kabel xbox s pc a pouštet to z toho.

BTW: nejde mi přehrát i video (avi) z fotáku (propojuji to přímo kabelem, ne ze flesky), nabídlo to stažení nějakého kodeku, ale přehrávání nelze. Podle mě s tím ten kodek vůbec nesouvisel, psalo se tam něco o ipodu (?)

proc vsak xbox normalne umi divx

ale s*ere pes, stejně to nebude umět titulky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jasně, to je vopruz vkládat titulky do každého videa...

A nejen to, stve me, ze xbox nemana stahnuti kodeky na .mkv (Matroska) a vetsina HD filmu je prave v .mkv, takto musim kazdy film kdovi jak dlouho prekonvertovavat na mp4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu