Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SSX problém


playerPS

Recommended Posts

Ahoj, mám takový malý problém u SSX mi nejdou některé závody spustit jeto asi jen 8 závodů ale dost to štve když tam mam samí zlatý a 8x nehranou misy.Myslíte že to muže být riplé.A nemáte nějakou verzy která funguje dal bych za ní všechny crdts (ale musí my tam jít i save).Díky

mam CFW 5.00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdou spustit nektere zavody (vzdy pri loadingu se to sekne) jsou to vzdy ty stejne, ostatni mam dohrane a u tehlech se to vzdy sekne.Zkousel jsem stahovat i verzi od marek 2080, ale to same, nevite co s tim prosim,thx a crdts vás neminou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdou spustit nektere zavody vzdy pri loadingu se to sekne jsou to vzdy ty stejne ostatni mam dohrane a u tehlech se to vzdy sekne. zkousel jsem stahovat i verzi od marek 2080 ale to same nevite co s tim prosim,thx a crdts vás neminou

Mám ten samý problém,jak nahrávám nějakou trať tak se to sekne a PSP se mi vypne.Naštěstí to není jen jedna hra,která je na toto téma:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky všem za rady ale nic nepomaha kamosum se stava to sami a taky jim to nepomaha nemate nekdo save ze bych to skusil spustit pres nej jsou to porad

ty sami mise neni to pokazde jina

me to dela taky ...

me se psp nevypne jen se sekne a musi se vypnout....

Vzdycky u nekterejch zavodu v SSX legends ....

Mam verzy ,ktera ma 222Mb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu