Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

psp a holky


core

Recommended Posts

  • Odpovědi 144
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jn holky baví lecos nektere treba dexter nebo loco roco jine zase fifa a jine treba GOW

vzdicky je lepsi zeptat se co chce a mit tyto hry v psp uz pripravene xD

Hmmm a ochranu v kapse.Podle mně je jasné,že každou holku bude bavit něco jiného.To je jakoby si v topicu jaké máte psp napsal,že někteří mají fatko radši a někteří slim.Když já holkám půjčím psp,tak hrajou loco roco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
mozna je tohle tema blbost ale zajimalo by me co maj holky na psp za tapetu a co prave hrajou ja vym divna otazka ale vas to nezajima a proto zakladam tohle tema tak prosim dejte obrazek tapety a nazev hry kterou prave farate

PSP Nevibruje, na co by jim to bylo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem koupil PSPčko mojí holce:D. I když předtím řekla, že je to nesmysl. Zatímco to moje teďka leží v šuplíku ona na tom svým paří o stošest. Dohrála nejmíň 30 her xD. Nejvíc ji bavilo GoW, Loco Roco a Starwars FU. Jedna slečna od ní ze třídy ho má taky, takže hrajou Tekkena po wifině. No a tedka si hraje víc s PSP než se mnou:D, takže lituju, že sem ji ho koupil.

btw. Momentálně jsem na Novým Zélandu, kde má PSP hrozně moc holek. Řekl bych možná i víc než kluků. Potkal sem tu holku co dokonce flashuje. A holky s PSPčkama jsou sexy:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem koupil PSPčko mojí holce:D. I když předtím řekla, že je to nesmysl. Zatímco to moje teďka leží v šuplíku ona na tom svým paří o stošest. Dohrála nejmíň 30 her xD. Nejvíc ji bavilo GoW, Loco Roco a Starwars FU. Jedna slečna od ní ze třídy ho má taky, takže hrajou Tekkena po wifině. No a tedka si hraje víc s PSP než se mnou:D, takže lituju, že sem ji ho koupil.

btw. Momentálně jsem na Novým Zélandu, kde má PSP hrozně moc holek. Řekl bych možná i víc než kluků. Potkal sem tu holku co dokonce flashuje. A holky s PSPčkama jsou sexy:D.

no tvl tak to je luxus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu