Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 Elite RROD


j2x

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Elite = Premium = Arcade

rozdil je akorat v barvě a příslušenství

Včera jsem reklamoval Premium (kvůli RROD) a za ty prachy si pořídil Elite.. Ve starým OXM jsem čett, že poruchovost je minimální.. Jestli se pos... i Elite, tak s Xboxem končím :-(

Je to verze z 2007.. Má ten rok nějaký vliv? (původní Premium byl 2005).. Myslím tím lepší chlazení, revize desky atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli verze s HDMI, je to falcon, tam bych se toho tolik uz nebal, ale co jsem tak vypozoroval, tak se delali 2 verze falcona, jedna ktera vic hucela (delsi kondiky, jinak chladic) a druha, ktera tolik nehuci.

Ale plati to co porad rikam, proc vsici malujete certa na zed :). Proste hraj a neres RRoD, pokud mas zaruku tak bych tyto problemy resil min. za 2 roky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám taky elitku a běhěm včerejška se mi tam RROD objevil. Nicméně jsem konzoli vypnul, nechal odpočinout a vše zase jelo v pořádku. Nějak moc to neřešim, mám záruku a od MS je na RROD dokonce 3letá. Jen by mě zajímalo zda je záruka na RROD mezinárodní. Konzoli jsem totiž kupoval v německu :) Tak jen zda si budu muset udělat výlet a nebo zda to půjde i v ČR. Nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám taky elitku a běhěm včerejška se mi tam RROD objevil. Nicméně jsem konzoli vypnul, nechal odpočinout a vše zase jelo v pořádku. Nějak moc to neřešim, mám záruku a od MS je na RROD dokonce 3letá. Jen by mě zajímalo zda je záruka na RROD mezinárodní. Konzoli jsem totiž kupoval v německu :) Tak jen zda si budu muset udělat výlet a nebo zda to půjde i v ČR. Nevíte někdo?

Nejlepsi bude zavolat do MS a zeptat se jich, jsou velice ochotni a vse radi vysvetli :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jestli verze s HDMI, je to falcon, tam bych se toho tolik uz nebal, ale co jsem tak vypozoroval, tak se delali 2 verze falcona, jedna ktera vic hucela (delsi kondiky, jinak chladic) a druha, ktera tolik nehuci.

Ale plati to co porad rikam, proc vsici malujete certa na zed :). Proste hraj a neres RRoD, pokud mas zaruku tak bych tyto problemy resil min. za 2 roky. :)

neznamená že když je to verze s HDMI že je to automaticky falcon, mám taky HDMI a mám zephyr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím!

Jaký je poměr kazivosti "Elite" verze k ostatním typům?

Tusim ze elite je to same jako posledni verze bez HDMI. Kamos si jo koupil a po par mesicich RROD.

Ostatni xka i novejsi uz taky mely RROD vsechny i kdyz posledni modely min.

A japster nevim jak na tom je ten by mohl bejt teoreticky OK kdyz je GPU uz na 65nm, ale nevim chtelo by to nekoho kdo mel Japstera rozdelaneho jestli GPU a RAM kolem nej topej do 5min jako krava jako v ostatnich X360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

neviete ako sa kazi Limited Edition mam ho uz 4mesiace a stale ziadny RROD ale uz my to parkrat zamrzlo ale to uz hodne davno a pred par dnami my to seklo pri GTA,a akosi my to cudne niekedy puka,neviete ako je to najlepsie schladit venku je silna zima otvorim okno a xbox to schladi len trochu,inak k tomu RROD co myslite kedy to asi pride:bash:(dufam ze nikdy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ma integrovanou pametovku? Jestli ano, je to jasper, jestli ne, je to falcon.

(tot plati i u elite verze)

Tak to je dost nefér, když koupíš Arcade máš tam jen pamětovku(Integrovanou), ale když koupíš Elite, máš 120GB HDD + integrovanou pamětovku:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no hele mam arcade ani nevim kterej ale pameti mam vyndavaci a huci to jak blazen klidne to nahraju mikrakem kdyz je tu ticho, je to aspon 50 dB... ale zadnej RroD nebo jak... zatim jsem to neresil ikdyz vim co to je... ja to koupil za 4000 a s nejakym chlazenim navic nebo neco takovyho ale prej mi kvuli tomu nepude hdd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu