Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Moje nová sestava,posuďte


DyTik

Recommended Posts

manousp máš pravdu minulí rok jsem si na Vánoce nadělil pod stromeček grafickou kartu,která stála 3000Kč a po týdnu už stála nějakých 2000Kč protože vyšel novější typ !

Vážně to nemá cenu do PC vkládat tolik peněz každej týden / měsíc kupovat hardware

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manousp: Tak mě PC vydělá měsíčně několik tisíc kč :D , takže ke mě nemluv.

Jinak samozřejmě cena PC hrozně klesá, nicméně procesor Q6600, který mám už 1 rok si furt drží cenu 4400 kč :D (já jsem ho kupoval za 4250 na alze ve slevě).

mastex: Pokud chceš hrát jen hry a nic jiného (konvertování videa, render...), tak ti to tvoje bude stačit. Navíc ti je 14, takže chápu, že už tak je to dost velká investice.

Tak to mi rekni, jak to delas, ze mas mesicne nekolik tisic :D .. a ja pak prejdu na INTEL :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mastex: GTA 4 na high? Bohužel, sni dál. GTA 4 vyžaduje minimálně 4 jádrové PC a kvalitní grafickou kartu v třídě GeForce 280 GTX na plynulý běh (high detaily).

Být tebou, tak bych si určitě vybral jinou základní desku (bylo s ní dost problémů, ráda hoří a určitě by se ti nelíbilo, kdyby jsi se jednou probudil v troskách domu - dokonce i Danu Vávrovi vyhořela - vedoucí designer Mafie 1, 2) a procesor.

Chvilku šetři a kup si nějaký čtyřjaderný, například Q6600.

Počet podporovaných her se zvětšuje a aplikací je jak...

Ono levnější neznamená vždy lepší, ale co člověk, to jiná chuť.

Přeju ti, aby ti nové PC dlouho vydrželo a aby jsi se dobře bavil :)

No tak to si vedle jak dvě jedle kamosovy bezi gta 4 na jednojadrovim procaku 3200+ a grafice GF 8600GT !!( 20 FPS )s malyma lagama kdyz sviti slunce !! jinak v noci bez lagu !

Nesmis jen cist ale i vedet ! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D to mozna jo no ja vim ze s 20 FPS to je slaby treba pro me to moc hratelny nebylo :D Detaily to nevim a slunce ze dela stiny a ty delaji lagy ja nevim jak to na nejnizsi nikdy nehral tak nevim jen sem chtel rict ze gta 4 spustis i na jednojadru ale uplne na slabo a jeste s obcasnymy lagy. Jinak urcite doporucu 4 jadro aby z te hry neco bylo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D to mozna jo no ja vim ze s 20 FPS to je slaby treba pro me to moc hratelny nebylo :D Detaily to nevim a slunce ze dela stiny a ty delaji lagy ja nevim jak to na nejnizsi nikdy nehral tak nevim jen sem chtel rict ze gta 4 spustis i na jednojadru ale uplne na slabo a jeste s obcasnymy lagy. Jinak urcite doporucu 4 jadro aby z te hry neco bylo :-)

no me se to da na minimum celkem hrat :D .. mam X2 na 3.2Ghz .. a X1900GT 256 MB :D ... jinak to jeho jednojadro musi byt asi kouzelny :D ... sakra, proc ja prodal ten Athlon 3500+ :cheesygrin: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu