Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ze by sitovka ?


ruya

Otázka

jj ja vim precet sem vsechny vlakna na tema net/ip apod ale nic mi nesouhlasi ..

kdyz pripojim xbox kabelem na upc modem test mi zahlasi ze connection wired ip failed .. kdyz skusim stejnym kabelem pripojit xbox k pc a nastavim si ip range kterej pouzivam pro ntb + dns z pc se nedopingam .

Kabel je ocividne dobrej protoze mi na xboxu i na pc ukazuje ze nejaky zarizeni na obou stranach je a je zajimavy ze i v menu dashboardu system > network settings > edit setting mi blika kontrolka act stejne jako na modemu .

Pokud vim tam upc uz nepouziva registraci pres mac adresy takze by nemnel bejt problem pripojit jiny zarizeni ..

details:

upc kabel modem :

..ip jsem zkusil dynamisky (dhcp) .. ip failed

..ip staticky (pripojil pc, opsal ip,dns do xboxu a pripojil modem k xb) . (70.45.40..) ..ip failed

..vypnul modem na min 30s a pripojil k xb .. ip failed

pc :

..win 7 .. ip pc 126.x.x.xxx, dns 255.255.240

..xb .. 126.x.x.xxx+1 , dns -II-

.. ip failed

.. priznavam ze win7 jsou trosku moc zmateny na user defined internet sharing ale predpokladam ze pri nastaveni stejnyho ip range by se mnelo dat aslespon vzajemne dopingat ..

myslite ze to muze bejt problem v sitovce ? uz jsem jich par videl ktery detekovaly jen kabel ale nebyly schopny komunikovat :( nicmene pokud si nebudu jistej nerad bych stravil x mesicu reklamaci :( (zvlaste kdyz ma vyjit gh metallica a gh 3 :)

dikes za napady ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Chlape pokud za tím modemem od UPC nemáš router tak jsi ho pěkně zblbnul, po přepojení kabelu musíš tak na 30 sec vypnout adaptér z 220V, router si pamatuje MAC adresy.

dikes ale pisu ze i tenhle postup jsem zkusil :( (..vypnul modem na min 30s a pripojil k xb .. ip failed)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam taky od UPC ten modem ,ale kdyz ho vypnu ze zdroje a pak ho zapnu tak to jde ,ale nekdy ne jestli to zkousis v profilu se pripojit(jako tam zkousis ten test)tak tam se mi to nepripoji ,ale kdyz dam ten test v setting tak to hnedka naskoci tak to zkus tam ,a nebo vypni modem ze zdroje zapni ,a vypni i xko a pak ho zapni

EDIT:kabel z modemu musi byt v xku,a IP atd. dej na automaticky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja mam taky od UPC ten modem ,ale kdyz ho vypnu ze zdroje a pak ho zapnu tak to jde ,ale nekdy ne jestli to zkousis v profilu se pripojit(jako tam zkousis ten test)tak tam se mi to nepripoji ,ale kdyz dam ten test v setting tak to hnedka naskoci tak to zkus tam ,a nebo vypni modem ze zdroje zapni ,a vypni i xko a pak ho zapni

EDIT:kabel z modemu musi byt v xku,a IP atd. dej na automaticky

jj diky za namety bohuzel je to vazne sitovka .. skusil jsem jinej xb a se stejnym modeme/kabelem atd slape ok :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu