Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

příšerný obraz


TheNail

Otázka

koupil jsem si pozlacenej kabel od MadCatz,abych si xbox připojil do klasickýho LCD monitoru pro počítač,musel jsem použít jeden gender changer,protože z monitoru vede samec.

Obraz dělá děsný duchy,a problikává,jak kdyby tam byla strašně nízká obnovovací frekvence...co s tim?...byl jsem natěšenej,jak už si konečně zahraju v pokojíčku,a pak tohle..po čtvrt hodinách koukání na tohle mám oči jak angorák...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Podporuje ti monitor rezim HDCP ?

Ten je nutny pro spravne zobrazeni pro pripojeni k herni konzoli ...

Jinak , zkus menit ruzne rozliseni , proste zkus se trochu pohrabat v nastaveni boxu .

Pokud to nepujde vyzkousel bych jiny kabl , btw mas origo microsoft ?

Jinak novy monitor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Podporuje :

Newegg.com - AG Neovo F-417 Black 17" 3ms(GTG) LCD Monitor 300 cd/m2

HDCP Support ... Fast Response Time; The AG Neovo F-417?s fast 4ms response time ensures speedy color switching for enhanced motion video and gaming performance. ... Model F-417 Black

Takze problem bych videl v tom nastaveni , kablu a nebo redukce :D

Taky muze byt problem mezi ovladacem a konzoli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
whoa a je to v prdeli...monitor je totiž stará vražda...jdu se kouknout po nějakých specifikacích a jestli to tam nikde nenajdu...proboha!!! XD

EDIT : ten monitor je AG Neovo F-417,jestli víte jistě,jestli to má,nebo nemá,tak povidejte XD

Cau mel jsem AG Neovo F-419 a taky to nemel, takze s tim nepocitej. Proto jsem si kvuli xku koupil novy monitor do pokoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kazdopadne bych koupil jiny monitor, ja mam stare neovo na pc a je to des, poruchove monitory jak cip a v porovnani s jinyma znackama taky zaostavaji,myslim graficky
a to mám vykrást banku nebo co? XD já si nemůžu furt dokola kupovat nový věci.

Já jsem s tim monitorem spokojenej...jen mě sere,že z něj vede samec,takže používám gender changer,ale jinak je fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu