Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

startovací znělka


Nabuchadnezar

Otázka

Všechny pozdravuju, to zaprvé.

A za druhé se chci zeptat jak nebo čím můžu změnit startovací / úvodní znělku (když zapnu PSP) ? Viděl jsem jedno videiko na YouTube kde měl borec nastavený ženský uvítací hlas. Děkuju předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Všechny pozdravuju, to zaprvé.

A za druhé se chci zeptat jak nebo čím můžu změnit startovací / úvodní znělku (když zapnu PSP) ? Viděl jsem jedno videiko na YouTube kde měl borec nastavený ženský uvítací hlas. Děkuju předem

no nejdřív nám vůbec řekni co máš za fw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V pátek jsem si PSP koupil ale hned jsem začal downgradovat podle vašich návodů takže zrovna mám, jak to píšete vy, 2.50 -> 2.71 -> 1.50 -> 3.10 OE-A :)
tak jdi do recovery menu(držením R při startu),tam dáš advanced-usb flash0,potom si v počítači otevřeš složku vsh/resource a tam máš soubor opening_plugin.rco tak v tom je obsažen i ten zvuk takže stačí si někde sehnat nějakej jinej a vyměnit,tady máš na zkoušku třeba mission impossible,hlavně si všechno zazálohuj než něco přepíšeš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jdi do recovery menu(držením R při startu),tam dáš advanced-usb flash0,potom si v počítači otevřeš složku vsh/resource a tam máš soubor opening_plugin.rco tak v tom je obsažen i ten zvuk takže stačí si někde sehnat nějakej jinej a vyměnit,tady máš na zkoušku třeba mission impossible,hlavně si všechno zazálohuj než něco přepíšeš

Nemohl bys dat nejakej odkaz , kde je jich vic? Prosim :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jdi do recovery menu(držením R při startu),tam dáš advanced-usb flash0,potom si v počítači otevřeš složku vsh/resource a tam máš soubor opening_plugin.rco tak v tom je obsažen i ten zvuk takže stačí si někde sehnat nějakej jinej a vyměnit,tady máš na zkoušku třeba mission impossible,hlavně si všechno zazálohuj než něco přepíšeš

Nemohl bys dat nejakej odkaz , kde je jich vic? Prosim :oops:

http://psp.console-tribe.com/downloads.php?action=license&id=1&file=1652

dole dej I agree

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jdi do recovery menu(držením R při startu),tam dáš advanced-usb flash0,potom si v počítači otevřeš složku vsh/resource a tam máš soubor opening_plugin.rco tak v tom je obsažen i ten zvuk takže stačí si někde sehnat nějakej jinej a vyměnit,tady máš na zkoušku třeba mission impossible,hlavně si všechno zazálohuj než něco přepíšeš

Nemohl bys dat nejakej odkaz , kde je jich vic? Prosim :oops:

http://psp.console-tribe.com/downloads.php?action=license&id=1&file=1652

dole dej I agree

Jé super diky jenom jestli se muzu zeptat na co je tam jeste vzdycky ten soubor *.vag...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jdi do recovery menu(držením R při startu),tam dáš advanced-usb flash0,potom si v počítači otevřeš složku vsh/resource a tam máš soubor opening_plugin.rco tak v tom je obsažen i ten zvuk takže stačí si někde sehnat nějakej jinej a vyměnit,tady máš na zkoušku třeba mission impossible,hlavně si všechno zazálohuj než něco přepíšeš

Nemohl bys dat nejakej odkaz , kde je jich vic? Prosim :oops:

http://psp.console-tribe.com/downloads.php?action=license&id=1&file=1652

dole dej I agree

Jé super diky jenom jestli se muzu zeptat na co je tam jeste vzdycky ten soubor *.vag...?

ten se dá zase použít přes x-flashi například
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
If u want to convert your own files heres the converter for the boot up sound:

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=Custom_Bootsound_Creation.zip

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HERE IS HOW U MAKE YOUR OWN BOOT SOUND!

*YOUR sound .wav file cannot be shorter than 1 second or longer than 4 seconds!*

*so please use a .wav file that is like 3 seconds long/short usualy i sugest .wav files from pc games that sound good*

1.download the zip file (above)

2.open MF audio (in pack)

3.Now in MF audio and select your .wav file (must be 16 bit sound-cannot be shorter than 1 second or longer than 4 seconds!)

4.Change the output audio file to "VAG - Sony PSX Sound - Compressed ADPCM" and hit Save As. Save it on the desktop. Save it as "ColdBoot.vag" (exactly like that,try with quotes "" and without em!)

5.hit process and u have your ColdBoot.vag file!

6.Open psp menu editor ( in the pack also )

7.Now u will have 2 sides the left one is for XMB menu editor and the right one is for boot sounds!

we will only use the right side ignore the left side!

8.on the left side there is something that says:

<SELECT THE FILE FIRST> on the right of that is a little button with little dots just click on that dots.

9.find the opening_plugin.rco that u downloaded in the pack use only that one! if using another one it wont work!

10.Hit extract audio after u chosen the opening_plugin.rco

that will make you a file of 99kb in the same folder where u extracted the files with mf audio and menu editor.

11.now hit insert audio and chose your own .vag file u saved from the MF audio that u saved on the desktop or your own location.

12. it will insert the .vag file insinde and it will say all done!

----> now u have the opening_plugin.rco in the folder where u extracted the zip file! that one is now modified with the custom sound!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HOW TO FLASH YOUR SOUND TO YOUR PSP

*U must be using custom firmware *obviously*

1.shut down your psp holding the power off

2.turn it on while holding the "R" block/button

3.go to advanced (assuming u are now in recovery mode)

4.go to toggle usb flash0 (have your psp conected with pc over usb cable)

5.a screen will pop up on your pc select open file to view folders (in windows XP if using linux honestly i don't know lol)

6.there will be 6 folders look for "VSH" folder! enter it.

7.in the VSH folder is a RESOURCE folder enter that as well.

8.now just drag the opening_plugin.rco what u made before (or copy/paste)

it will ask you do you wish to overwrite file opening_plugin.rco select YES.

9.close the window on your computer.

10.In PSP now click again TOGGLE USB to disable it! (it will say under the ----- stripe / USB disabled)

11.go back, click exit recovery.

*your psp now should boot with a custom sound!*

Jestli někdo přijde na to v jaké kvalitě to wav musí být, dejte mi vědět pls.

EDIT: Tak už jsem na to přišel, stačí to zkonvertovat přes winamp. Ovšem někde po cestě je stále problém protože PSPčko mi to přehrálo asi 3 zrychlené takže místo chlapa mi tam pištěla ženská :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja se svym psp radsi nic nedelam aje to

No jo ale zase ho máš obyčejný =/

Už jsem přišel v čem byl problém, takže kdo by chtěl nějaký svůj boot zvuk a neví jak na to, ať mi jen napíše .) Podmínka je jen sound délky 1-3 sekundy!

V příloze posílám svůj: (hláška z přicházejicího filmu 300)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja se svym psp radsi nic nedelam aje to

No jo ale zase ho máš obyčejný =/

...

kam sme to dospeli, ked mat obycajne PSP je na hanbu... :roll: :lol:

Kade chodim ja, tak vsade zasnu nad tym PSP, ktore drzim v rukach, a je im uprdele, ake ikonky ci startovaciu znelku tam mam, lebo nikdy nic podobne nevideli... :wink: 8) Mam vsetko povodne a vobec mi to nevadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dobry den mam dotas jak mam dat startovací znělku do psp mam versi 2.71 a chtělbych do psp znělku při startu a nevim jak nato tak pomužetemi někdo prosim předem. D a eště naki mam dotazi jak namoji verzi mam spustit iso hry a jak tam mam dostat budik a kalkulačku poradtemi prosim D :cry: dištak mi dejte vědět na email dusanmichna@seznam.cz D.D.D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu