Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Je lepší bezdrátový ovladač, nebo drátový???


Pato0925

Otázka

Měl sem jeden ovladač, bezdrátový, a po dvou měsících se mě pokazil, tak uvažuji o koupi drátového ovladače, ale bojím se, aby byl dost dlouhý drát, protože já na xboxu hraji asi 3 metry vzdálen od bedny, tak se chci zeptat, jestli byste mi doporučovali opět bezdrátový, nebo radějí drátový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Rozhodne jdi do bezdratu+ play n charge kitu. Jinak Xbox ovladace jsou neuveritelne odolny a spolehlivy. Uz mi parkrat spad na zem a bezproblemu funguje. Asi si proste chytnul spatnej kus.

jojo ovladače vydrží celkem dost ... já s ním párkrát mrdnul i o zeď :lol:

a kdyby byl drátový tak letí i xko :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já bych taky volil bezdrátový, nehraju zas tak často, ale baterky jsem měnil potom, co jsem nahrál na colinovi dirt 8hod (ukazuje ve statistikách, a vibrace jedou prakticky pořád) a projel kus oblivionu... používám normální alkalické baterky, při takové spotřebě mi přijde i zbytečné kupovat nabíječku 8)

k bezdrátu si můžeš dokoupit kabel, a kdosi psal, že s drátem je to jak ps1 - tak to je přesné, zvykl jsem si, že se válím na gauči, koukám na film a kabel by dost zavazel... nehledě na to, že můžu vypnout a zapnout xbox sousedovi za zdí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já to vyřešil v pohodě koupil jsem nabíjecí baterky,jak se vybijou tak vypnu x-ko dám je na nabíječku. Ráno se probudím a zase hraju hodně dlouho. Nabíjecí baterky jsou kvalitní

Dyť jo, taky to tak dělam...vždycky dvě baterky dobíjim a se dvouma hraju :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu