Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Stealt u her


ME3

Otázka

Chtel bych ted zacit hrat po netu na xku...ale zacel jsem se o to nejak zajimat a vycetl jsem ze hry maji tzv. stealt,ktery zaridi aby byla mensi sance na ban....tak se chci sezeptat jak se jmenuje program,ktery to zjisti?A kdy ho mam pouzit jestli az po vypaleni hry nebo pred vypalenim hry a pouzit na stahovane data..a co by mi to melo ukazat abych mel 100% jistotu ze tam je to co ma byt....

A za druhe jestli jde zjistit jestli stealt maji i hry,ktere mam uz vypalene...jestli taky na to existuje nejaky program,ktery by prekontroloval uz vypalenou hru...predem dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jj tak jasne...ale taky by me zajimalo..byl jsem zatim jen jednou pripojenej k netu..od te doby mam odpojeden kabel od netu atd....hral jsem na 1.4 hry..nic pred vydanim...a kdyz bych mel 1.5 a zacal hran po netu poznali by to treba ze jsem hral paleny?Nebo vidi nejak MS,ze clovek hraje paleny krome toho kdyz je hraje pred datumem vydani?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj tak jasne...ale taky by me zajimalo..byl jsem zatim jen jednou pripojenej k netu..od te doby mam odpojeden kabel od netu atd....hral jsem na 1.4 hry..nic pred vydanim...a kdyz bych mel 1.5 a zacal hran po netu poznali by to treba ze jsem hral paleny?Nebo vidi nejak MS,ze clovek hraje paleny krome toho kdyz je hraje pred datumem vydani?

nepoznaj stealth vydava hru jako origo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Pred vypalenim hry vzdy zkontroluj v xdvdmulleter , pokud budes mit vse v pravem sloupci zaskrtle je to ok .

Hry pred vydanim nehraj po live !

Temer 100% jistota banu .

Pokud se odpojis od netu tak muzes ...

Jinak u fw 1.4 a 1.5 uz stealth neni treba , kryje to sam .

Ale jistota je jistota...

jinak :

http://console-forum.net/showthread.php?t=23423

LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu