Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KILLZONE: Liberation PSP KLAN


<^KeNnY^>

Recommended Posts

  • Odpovědi 678
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V 17:00 ok? Stejne je to jedno kdyz hrajeme v 17:00 nebo 18:30 stejne chodi jen urcity lidi ktery chcou klan za kazdou cenu udrzet jako (ja) :wohow:

To: Alien ericzek uz nehraje aspon sem ho tam uz minimalne mesic nevidel,LukanCZ je Cze.Lukan nebo tak neak tak si to az budes mit cas sprav...

Server console-forum bude zalozen v 17:10 heslo abc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar panove,

rad bych s vama zahral,a natahl bych do toho mozna i kamose. Ale proc hrajete us verzi?

Jop hrajeme US :thumbup: na EU potrebujes network acces code....

Lidi potrebujem jako sul btw Lukane proc neprisels koukas se na to :D a ze by ses uracil prijit to ne :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop hrajeme US :thumbup:

Lidi potrebujem jako sul btw Lukane proc neprisels koukas se na to :D a ze by ses uracil prijit to ne :blink:

Ja myslel ze se hraje od 18h tak jsem se pripojil a koukam na friends a vidim 5 online tak rikam super jdu vcas jenze jak tak koukam byl tam jen cool.Majkl a ten zbytek moji dalsi pratele po x letech hrani :D tak jsem se hned odpojil ale zitra zahraju urcite :)

V 17h to je moc brzo nechal bych to na 18 - 18:30h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslel ze se hraje od 18h tak jsem se pripojil a koukam na friends a vidim 5 online tak rikam super jdu vcas jenze jak tak koukam byl tam jen cool.Majkl a ten zbytek moji dalsi pratele po x letech hrani :D tak jsem se hned odpojil ale zitra zahraju urcite :)

V 17h to je moc brzo nechal bych to na 18 - 18:30h.

Jo tak staci neco rict ze 17:00 je brzo prome za me treba v 18:00 ale musite taky obcas do toho topiku taky neco kvaknout se na to jen divate a nic...Tak treba zejtra napis zejtra dame v 18:00 :psp: kolik pujde lidi jestli to ma vubec cenu...

A taky by to chtelo vice lidi jinak se tenhle *klan* sesype.... :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu