Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KILLZONE: Liberation PSP KLAN


<^KeNnY^>

Recommended Posts

  • Odpovědi 678
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele lidi....založil sem pro náš clan fórum....mužem se tam domlouvat kdy, jak co hrát atd. Budu ale potřebovat módy. Zatim je to Hodně Provizorní...v podstatě tam nic neni. Zatim se tam dělaj jenom základní úpravy. http://killzone.freeforums.org/ to je ono.....ještě se budem muset domluvit na nějaky vzhledu defaultnim. Tak pište ohledně těch módů. Zatim.

P.S. Dneska se pokusim zahrát. v 17:00 nebo 18:00 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj v 18.00 já ted právě vrátil z chaty :D

Hele lidi....založil sem pro náš clan fórum....mužem se tam domlouvat kdy, jak co hrát atd. Budu ale potřebovat módy. Zatim je to Hodně Provizorní...v podstatě tam nic neni. Zatim se tam dělaj jenom základní úpravy. http://killzone.freeforums.org/ to je ono.....ještě se budem muset domluvit na nějaky vzhledu defaultnim. Tak pište ohledně těch módů. Zatim.

P.S. Dneska se pokusim zahrát. v 17:00 nebo 18:00 ?

To je docela dobrej nápad, ale řekl bych trošku zbytečný, forum na jeden klan o 5 lidech?

Spíš bych to udělal obecně o KILLZONE co ty na to?

btw jako moda bych dal Honzu

mam upe stejnej jako tady LuK4SO

jj to vim

jak jinak nez maxskater 8)

dopsáno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo.....Chtěl bys teda bejt modem ???? Normálně to mi neuvěříte..........Tam se musej styly fóra instalovat....no předtim to bylo v pohodě, ale teď je nemůžu najít....na já se z toho po*eru

kdyby jsi s tim chtěl nějak pomoc, tak napiš

btw máš icq? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine12 dáš si se mnou někdy ?? já taky valim EU tak by sme mohli dát ne??

Ja mam taky network acces code ale bylo mi sdeleno ze od 20.4 uz nejsou distribuovany pres podpora@playstation.cz tak se musite zeptat umdckari na toto.... :psp:

Dnes 27.4 zakladam server v 18:00 server console-forum heslo abc muzou aji neklanový hráči ale žádné cheaty!!!! Přijdte včas

Btw: muj nick je CZe-Honza222

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl sem se zaptat, jestli jsou nějaký turnaje o opravdový ceny někde......??? Třeba že by byli Team Death Match pro různy klany........nemyslim jenom po WiFině

Hele a jako ty "cd-keye" ty sou unique... to vim... ja ho mam ze syphon filtera, ale to se da sehnat zadaco?:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu