Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KILLZONE: Liberation PSP KLAN


<^KeNnY^>

Recommended Posts

  • Odpovědi 678
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdar mam takovy problem když dam download tak mě to hodi na nakej ten web a tam nahoře je login a dole termaces nabo nak tak, když kliknu na login tak to nic neudela a když na to dolni tak mi to vyhodi naku chybu. a mezitim login a teraces nebo jak to je je neco napsany. samy blaboly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už vim, proč jsem ot nehrál, děsně to laguje :D

No desne jen trochu musis umet v tech lagach chodit :D treba vystrelis brokovnici hodis granat....a mas zabiti moje taktika...NEPOUZIVAT :wohow:

I Lukan by me mohl zavidet 8)

20090511175058.png

RomuelCZ nevim kdo ses ale hrajes dobre :cheesygrin:

20090511181907.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No desne jen trochu musis umet v tech lagach chodit :D

jj umět cxhodit, když jsem od nádu tak daleko a on mě odhodí, jako kdybych na něm stál, viz airport... tam to lagovalo jak prase :-D

luve SF :-* žádný lagy, plynulá hra, žádnej auto aim... tohle je lagovačský a resistance je autoaim :-!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj umět cxhodit, když jsem od nádu tak daleko a on mě odhodí, jako kdybych na něm stál, viz airport... tam to lagovalo jak prase :-D

luve SF :-* žádný lagy, plynulá hra, žádnej auto aim... tohle je lagovačský a resistance je autoaim :-!

Hmm zas tak hrozny lagy nebyly ja sem si paradne zahral...

Btw: Stves me tim kulometem jak do nej nepotrebujes naboje :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No desne jen trochu musis umet v tech lagach chodit :D treba vystrelis brokovnici hodis granat....a mas zabiti moje taktika...NEPOUZIVAT :wohow:

I Lukan by me mohl zavidet 8)

20090511175058.png

RomuelCZ nevim kdo ses ale hrajes dobre :cheesygrin:

20090511181907.png

Moc dobrej nejsem, na tebe jsem se nejak nechytal:cry:. Dobrej tip s tou brokovnici a granatem, priste vyzkousim:cheesygrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu