Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KILLZONE: Liberation PSP KLAN


<^KeNnY^>

Recommended Posts

  • Odpovědi 678
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na to s tou brokovnici muzes rovnou zapomenout :blink: ze sem neco rikal :?

Brokovnice byla odjakživa moje :D :lol: dneska to stálo za prd, nejdřív jsem nemohl zjistit heslo, tak jsem si vytvořil novej účet, pak jsem se strašně lagoval a v neposlední řadě mě to několikrát vykoplo, tak jsem se potom jenom připojil nic jsem nedělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brokovnice byla odjakživa moje :D :lol: dneska to stálo za prd' date=' nejdřív jsem nemohl zjistit heslo, tak jsem si vytvořil novej účet, pak jsem se strašně lagoval a v neposlední řadě mě to několikrát vykoplo, tak jsem se potom jenom připojil nic jsem nedělal.[/quote']

Jo videl sem te stals tam a nehybals ses hlavne v airportu a kdyz ses hejbl to byl lag jak....Heslo bylo jasne napsano :blink: A ze te to vykopavalo to byl tvuj problem pripojeni....Zejtra zahrajem??

To:Lukan nedame az zejtra stejne erik hraje resistance myslim ze by to bylo lepsi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo videl sem te stals tam a nehybals ses hlavne v airportu a kdyz ses hejbl to byl lag jak....Heslo bylo jasne napsano :blink: A ze te to vykopavalo to byl tvuj problem pripojeni....Zejtra zahrajem??

To:Lukan nedame az zejtra stejne erik hraje resistance myslim ze by to bylo lepsi....

Já zapoměl heslo ke svýmu učtu, proto jsem KeNnY8 a to připojení to je jasný no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

lidi potřeboval bych pomoct jak jsem si poprvé zapnul killzone tak jsem si stahl patch a normálně hrál....pak jsem smazal killzone aji patch a ted jsi chci zase zahrát a když dám download patch tak mi to nejde prostě mi nejde stahnout patch co stím???...nebo nemohl by mi ho někdo poslat??? moje icq je 298629474 a chtěl bych k někomu do klanu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus, pls jak poznam jakou mam verzi KZ ?

poznáš to podle toho, že když hru spustíš tak to první co se ti zobrazí:

když -Sony Computer Entertainment Presents- tak je to US verze

když -Sony Computer Entertainment Europe Presents- tak je to EU verze

to Akiko: pokud máš US verzi tak s náma hrát můžeš

to mtx.dero: já ti ten patch pošlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu