Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KILLZONE: Liberation PSP KLAN


<^KeNnY^>

Recommended Posts

Ja bych to neak rozhodil jestli bys byl pro... a ti co by moc nehrali ty bysme vyhazeli a misto nich nabrali novy zajem je obrovsky...

Ti co se do hry nezapojujou tady nemaj co dělat, já už jsem jednu čistku udělal, nejprv nás bylo 15...

A nějak to rozdělíme a pak se to bude nějak řešit, když někdo nebude souhlasit

EDIT: OK, s tim souhlasim, ale bude problém když někdo z tý skupiny bude chybět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 678
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ti co se do hry nezapojujou tady nemaj co dělat, já už jsem jednu čistku udělal, nejprv nás bylo 15...

A nějak to rozdělíme a pak se to bude nějak řešit, když někdo nebude souhlasit

EDIT: OK, s tim souhlasim, ale bude problém když někdo z tý skupiny bude chybět...

Tak se pojede treba 2v2 nemusi byt server nacpany lidma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau mohl bych do clanu ve hře se jmenuju danges

odpověděl jsem vejš

Budu teda v klanu? jestli jo tak moc dik tohle je jedina hra po dlouhy dobe ktera me bavi.

Jistě do klanu jsi přidán, ale potřebujeme se dohodnout do jake skupiny, zatim je to, že by jsme založili novou skupinu a byl by jsi tam s Evilem, přidali by jsme k vám další...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvám se, lae mám volleyball a floorball take ve středu, čtvrtek a úterý hrát nebudu ani v pátek :-) páč přijídáím domu v 10 večer :-)

No tak hosi prihlasite se a nemuzete 4 dny v tydnu takhle znas nikdy nebude fungujici klan :-( doporucoval bych jeste asi 4 lidi nabrat.Ja se snazim organizovat neaky ten zapas 1x denne aby sme si na sebe zvykly...ale stakovou budu hrat za chvili sam :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dy snad stačí hrát o víékendu ne?? Nebo chcete mermomocí bejt klan co hraje nonstop kadej den?? By to chtělo moná ty skupiny uspořádat podle toho aby lidi mohli hrát spolu a neblokovali se navzájem

Hele je to muj nazor hrejte si jak chcete ja to myslel dobre...mozna sem se spatne vyjadril ja myslel aby treba denne hralo aspon 6 lidi z celeho klanu :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to neak rozhodil jestli bys byl pro... a ti co by moc nehrali ty bysme vyhazeli a misto nich nabrali novy zajem je obrovsky...

TREBA

Group 1

Farec (Farec)

ALIEN (ALIEN88 )

eRik (eRiCZEch)

zyrEEE (zyrEEE)

Group 2

Honza222 (Honza222)

santiknov (Santanov)

janota2 (vOtik)

zachary (EviL.me)

Group 3

brizap (brizap)

dafsig (neudal)

rosicky07 (SynneDcz)

sysasysa (sysasysa)

neni spatne rozhozeni!! me sa hra s vOtikem libi!! a s Evil.me taky!! honzu ete neznam!! a ja mozu hravat spis o weekoch pac su pres tyden ve skole a tam sa moc nedostavam k wifine!! ale treba sa to zmeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele je to muj nazor hrejte si jak chcete ja to myslel dobre...mozna sem se spatne vyjadril ja myslel aby treba denne hralo aspon 6 lidi z celeho klanu :psp:

Hale je mi líto, ale neobětuju život PSP... rád si zahraju, podpořim jakýkoliv INFRASTRUCTURE, ale to, že mám školu do 6 večer a potom tréningy, to nezměním... už mi není 10, životní priority mám již maličko jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže... malá ochutnávka, zatím jsem si vybíral jen písmo... a i to bylo docela nadlouho, dodělal bych i BANNER na úv. stránku, kdyby se líbilo... název... o tom bych nechal hlasovat (když s eněkomu bude líbit)... a jestli to bude nahoře to MA a TREME/ZONE dole nebo v rovině... to už nechám taky na vás

treme1.png

treme2.png (tady je chyba... ale teď už jdu akorát tak do hajan)

zone1.png

zone2j.png

Samo sebou, že to používat nikdo nemusí, je to jen návrh (myšleno název).

Dobroute na forku se zítra určo staviiim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu