Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KILLZONE: Liberation PSP KLAN


<^KeNnY^>

Recommended Posts

Sry ze jsem vcera nehral ale byl jsem na Horolezeni a v patek vecer taky hrat nebudu...

ted mam navic zaraz na PSP a mam ho zabaveny takze taky hrat nebudu...ale hned jak mit budu tak napisu...

Jo a mam zase jiny meno :D a to: TDS-EviL.mE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 678
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže... malá ochutnávka, zatím jsem si vybíral jen písmo... a i to bylo docela nadlouho, dodělal bych i BANNER na úv. stránku, kdyby se líbilo... název... o tom bych nechal hlasovat (když s eněkomu bude líbit)... a jestli to bude nahoře to MA a TREME/ZONE dole nebo v rovině... to už nechám taky na vás

treme1.png

treme2.png (tady je chyba... ale teď už jdu akorát tak do hajan)

zone1.png

zone2j.png

Samo sebou, že to používat nikdo nemusí, je to jen návrh (myšleno název).

Dobroute na forku se zítra určo staviiim...

hej nevipada to vubec spatne!! a co tak treba nazev IMMORTALS jako nesmrtelni v prekladu!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem premyslel je nas v klanu 12 nebo 13 no hralo by se kazdy den nebo obden spokojil bych se kdyby na serveru bylo 6 lidi z 13ti nekdo by hral treba jen ovykendech nekdo zas pres vsedni den ja se budu snazit hrat co nejvice ale taky budu urcite mockrat chybet ptam se je tak moc hrat3X do tydne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se nováčkům v klanu (Nemec30, danges) dneska ještě nestíhám ty skupiny oficiálně, ale danges je ve 3. a nemec ve 4. se zacharym, jinak kdy se dnes bude hrát??

Honzo já můžu hrát klidně každej večer až na středu...

Ale dneska trening neni, takže hraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se nováčkům v klanu (Nemec30, danges) dneska ještě nestíhám ty skupiny oficiálně, ale danges je ve 3. a nemec ve 4. se zacharym, jinak kdy se dnes bude hrát??

Honzo já můžu hrát klidně každej večer až na středu...

Ale dneska trening neni, takže hraju

Vsem se omlouvam ze se na nej vyjel jestli maji treningy tak at ale jak sem psal vyse je nas 13 tak bych byl rad aby aspon 6 aby bylo na serveru...Mno ja bych dal zase v 17:15 jestli souhlasite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsem se omlouvam ze se na nej vyjel jestli maji treningy tak at ale jak sem psal vyse je nas 13 tak bych byl rad aby aspon 6 aby bylo na serveru...Mno ja bych dal zase v 17:15 jestli souhlasite?

17.15 je dobre čas, souhlasim, kdo bude zakládat server?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem reflashoval PSP a snad mi to pude. Když ne, tak už mám ozkoušený že když pužiju bratrovu Flash1 paměť, tak mi ta wifina jede.

@eRik: Hezký loga. Akorát u toho druhýho by to mohlo bejt:

MAX

EXTREME

přičemž by to bylo jenom jedno Xko a ne dvě. Ale GJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem reflashoval PSP a snad mi to pude. Když ne, tak už mám ozkoušený že když pužiju bratrovu Flash1 paměť, tak mi ta wifina jede.

@eRik: Hezký loga. Akorát u toho druhýho by to mohlo bejt:

MAX

EXTREME

přičemž by to bylo jenom jedno Xko a ne dvě. Ale GJ

Takže... malá ochutnávka, zatím jsem si vybíral jen písmo... a i to bylo docela nadlouho, dodělal bych i BANNER na úv. stránku, kdyby se líbilo... název... o tom bych nechal hlasovat (když s eněkomu bude líbit)... a jestli to bude nahoře to MA a TREME/ZONE dole nebo v rovině... to už nechám taky na vás

treme1.png

treme2.png (tady je chyba... ale teď už jdu akorát tak do hajan)

zone1.png

zone2j.png

Samo sebou, že to používat nikdo nemusí, je to jen návrh (myšleno název).

Dobroute na forku se zítra určo staviiim...

Sýso ty šuline, proč myslíš, že je tam u toho taky napsáno, že tam je chyba? :D Samo sebou tam má být jen maXtreme... Opravim to až přijedu dom, jen bych rád znal názor všech, abych se nepouštěl zbytečně do něčeho, co mi zabere dost času!

Mimochodem... Immortals... je děsně ohraný, je to snad všude... wow, l2, cod, cs, všude všechno a to Xko je tam výrazný, proto jsem se zamyslel právě nad těmahle 2 variantama :)... ale je to jen můj názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se ale ted nebudu moci asi do konce tydne hrat.

Mam zabaveny PSP a na PC taky moc nebudu... :(

Jinak proc nejsem ve skupine s vOtikem a Michalksem...vzdyt to tak bylo ne? :D

Jo jinak jsem zase v klanu a to v TDS takze my new name is "TDS-EviL.mE" diky za pochopeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se ale ted nebudu moci asi do konce tydne hrat.

Mam zabaveny PSP a na PC taky moc nebudu... :(

Jinak proc nejsem ve skupine s vOtikem a Michalksem...vzdyt to tak bylo ne? :D

Jo jinak jsem zase v klanu a to v TDS takze my new name is "TDS-EviL.mE" diky za pochopeni

Nemec30 chtěl bejt s tebou ve skupině :D

Jinak to už mě štve TDS-EviL.mE :lol:

Kde bereš ty klany?

Tak dneska to slo dekuji tem co se zucastnili a vecer pridam dalsi screeny :) zatim ahoj

na screeny se dneska těšim, hlavně na to 1v1 :D

A souhlasim, dneska to ušlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu