Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem RE 5


ALEX2121

Otázka

hru sem si stáhl vypálil a chtěl sem si zahrát najelo mi to normálně do menu tam sem dal new game a pokaždé se mi to tady kousne, prostě mi bliká to new game a nic nejde dělat a mužu maximalně najet do dashboardu.Když sem hru nainstaloval a chtel sem to spustit tak mi xko začalo číst a zustala jen černá obrazovka a kdyz to chci zapnout se zapnutim xka tak mi s touhle hrou totalně zamrzne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Mám podobnej problém, když dám dvd do mechaniky tak se začne načítat a pak to přestane. a zůstane tam open tray., Vypálil jsem to v cloncd a ingburnu (a nemyslím si že bych to dělal špatně, mám tak 30 her )Plss poradtě

to sami mi delal cod5 vypalil sem to na verbatim dl + vlozil do mechaniky ... chvilku to nacitalo a pak to napsalo open tray (znicil sem tak 3dvd cka) nakonec sem to smaznul a stahnul od jinud... pak to normalne slo ... nesjpis spatny iso ... zkus ho projet timhle programem XDVD Mulleter 10.1 Beta kdyz ti to nic nenajde (jakej je region a dalsi detaily o iso souboru... ) pak mas spatne stazene iso (jako sem to mel u COD5)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu