Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

16gb karta


pyty

Otázka

Zdravím,mate nedko zkusenostis touto 16gb kartou???

http://www.czechcomputer.cz/fulltext.jsp?query=Sony+Memory+Stick+Pro+Duo+MSMT16G+16GB&type=stockitem

Zajima me jestli to je FAKE a nebo ne...a jestli se na tom nebudou sekat hry pokud je to FAKE...Díky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Koukam ze jsme otevrel diskusi :D...Tak nakonec jsem se rozhodl pro photofast+2x 8gb karty...ten co to od nej koupim rikal ze kamos mel par 16gb karet a vsechny jsou ted v cudu takze sem zvolil radsi photofast :)

tak co uz mas photofast?? me ted prisel ten sandisk a uplne karta nejvicccc... kdyby byla treba 8gb tak by byla este lepsi a tam stara 8gb od sony presla s psp komunikovat :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem koupil 16GB kartu údajně sony, ale bude to asi fake. Narazil jsem ale s touto kartou na jeden zvláštní problém. Iso hry normálně načte a vše chodí OK, ale po vypnutí PSP a novém zapnutí (nestává se to ale vždy) se karta nedetekuje a kontrolka přístupu na kartu po pravidelných intervalech furt poblikává. Hry se samozřejmě nenačtou a s kartou nelze pracovat. Když se PSP vypne a karta se vysune a opět zasune, tak po novém spuštění je již vše OK a zase se dá normálně hrát. Během hry se zatím nikdy nic neseklo.

Další zajímavá věc je, že jsem kartu vložil do čtečky a zápis byl kolem 3MB/s a čtení kolem 6MB/s, což mi přišlo dost málo. Kartu jsem tedy naformátoval na FAT32 (v PSP) a překvapivě se čtení zvýšilo na 15MB/s. Vrátil jsem zpět všechny hry a myslel jsem, že je po problému, ale nebylo a vše bylo stejný. Kartu tedy zas vytáhnu a čtení je opět kolem 6MB/s. Přitom jsem nic nedělal a zápis probíhal pouze při ukládání pozic ve hrách. Tak z toho jsem fakt jelen.

Má někdo nějakej nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu