Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Bloodlines


adiZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 518
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dohráno, a musím říct, že mě velmi zklamalo množství bugů, které mi celkem znepříjemňovaly hru. Ovládání taky občas mírně zaskřípalo, ale ty bugy mě sraly nejvíc. Jinak celkem dobrá hra...

můžeš sem pls vypsat na jake bugy jsi narazil? ale konkrétně pls.

a co se deje kdyz drzim samotny R?

tak se přepneš do agresivnějšícho režimu. mužes pomoci toho šplhat, běhat rychleji. při souboji se tím bráníš proti útokům nepřítele.

Jinak hra dohrána na 100% všechny mince nalezeny a vše odemčeno 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra mě ani nenatchla, ale ani nezklamala. Zatim jsem to skošel a hrál tak 15min... Souboje s meči jsou dosti takové pomalé strnulé (ty pohyby mi přídou divný). Taky mě trochu zlobil pohled kamery, ale to jsem asi jen rozmazlenej z PC verze. Ale myslim si, že to za dohrání určitě stojí :D!! Jo zatim jsem si všiml, že pobíhající lidi tam jsou ale je jich tam zřejmě dost málo (né žádný nekonečný zástupy!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžeš sem pls vypsat na jake bugy jsi narazil? ale konkrétně pls.

Postavy se občas zasekli do nějaké překážky, stalo se mi to i s postavou kterou jsem měl sledovat v jedné misi, dále mi postava jakoby zneviditelněla, prostě tam byla, ale byla neviditelná, to se mi stalo myslím 2x nebo 3x a pak ještě několik menších bugů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ta hra sklamala ... asi jsem od ní čekal moc, neříkám, že je špatná, ale mě to vůbec nechytlo. Nemůžu si pomoct, prostě je to Princ of Persia, akorát má bílou kápi :D. Jak říká Daxter, ovládání nicmoc a bugů je tam taky dost, dávám 6/10. Zůstanu u Little Big Planet a GTA: CHW :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postavy se občas zasekli do nějaké překážky, stalo se mi to i s postavou kterou jsem měl sledovat v jedné misi, dále mi postava jakoby zneviditelněla, prostě tam byla, ale byla neviditelná, to se mi stalo myslím 2x nebo 3x a pak ještě několik menších bugů...

tak to zaseknuti o prekazky se mi taky stalo. pak parkrat zazlobila grafika. jinak zasekavani a mizeni postav? to ani jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nejaka sance, jak si tuto hru zahrat kdyz mam firmware 5.00 M33-3?

Dival jsem se na psp.novinky.org ze jsou jiz novejsi FW... ale nevim, jestli ho flashnout. PSP pouzivam hlavne na hrani CAPCOM her a nevim, jestli by pak jely. Cetl jsem, ze nove FW maji horsi kompatibilitu s homebrew vecma...

Poradite pls?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle patchnutou verzi té hry ? mam stejnej cfw a už stahuju opatchovanou verzi AC z tématu: http://console-forum.net/showthread.php?t=71784

Skvele, vyzkousim. Uz abych byl doma z prace :)

Vubec jsem netusil, ze se tyto hry daji patchnout na "nizsi" verzi podobne jako treba u xboxu...

Je prosim i primo nejake tema s takto upravenyma hrama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvele, vyzkousim. Uz abych byl doma z prace :)

Vubec jsem netusil, ze se tyto hry daji patchnout na "nizsi" verzi podobne jako treba u xboxu...

Je prosim i primo nejake tema s takto upravenyma hrama?

Projížděj témata uploaderů, když je u hry napsáno PATCHED tak by to mělo jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu