Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Bloodlines


adiZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 518
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Měl by to být memory block 2 Limassol Marketplace a je tam napsané - Locate the Cypriot Resistance Safe house in the Limassol Market place, go to the market place, synchronize at the high point in Limassol Market place to locate the safe house. stojím u té červené značky, která je u vstupních dveří do domu a nevím co dál, díky moc za pomoc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis jit do Limassol Marketplace...tam se dostanes tim pruchodem ktery je u cervene znacky na mape, kdyz to projdes vylez na vez kterou ti oznacuje dalsi znacka, nahore trci takova deska tak na ni vlez a zmackni trojuhelnik, Altair zcheckuje trziste a na mape se ti objevi dalsi znacka, az k ni dojdes vylez na ten barak ktery oznacuje a skoc strechou dovnitr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl by to být memory block 2 Limassol Marketplace a je tam napsané - Locate the Cypriot Resistance Safe house in the Limassol Market place, go to the market place, synchronize at the high point in Limassol Market place to locate the safe house. stojím u té červené značky, která je u vstupních dveří do domu a nevím co dál, díky moc za pomoc :-)

musis se dostat na vrsek budovy, a tam je vyhlidkovy bod. na nej se dostan, a zmackni trojuhelnik. Pak ti to na mape ukaze ten Resistance safe house

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem už ospalej asi ale co to vidim? 32973_assassins_creed_bloodlines-v2.jpg

ADHOC 1-2 PLAYERS! :bash: WTF já myslel že tam mulťák není

INFRASTRUCTURE 1-2 PLAYERS :bash::bash: WTF já myslel že tam mulťák není a už vubec ne po netu

tak to by me zajimalo, kde je ta moznost multiplayeru. nikde jsem na ni nenarazil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám problém s jednou mísí je to asi nějaká 44 mám tam ještě takový mnichy který tam jdou s Maria a táhnou jí v takové té veci kterou drží 4 lidé a oni naji někam dojít a než tam dojdou tak mám zabít všechny ty vojáky??

No a co máš za problém? Tahle mise není nijak těžká...:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako fakt sem multák nikde nenašel podle mě je to asi fake obal ;)

No tak já tu mám takovou teorii jo tadykhle na tomhle odkazu je co si o Služba adhocParty - adhoc hry online (http://console-forum.net/showthread.php?t=73606) a je pravda že jsem ve hře našel připojení k PS3 takže by na tom bylo něco pravdy? Ale jak říkám je to jen teorie!:psp:

Co si o tom myslíte?:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se ptám jestly ty strážný mám zabít než tanti někam dojdou mě se to nepodařilo asi 4x tak se ptám

jj zabíjej je ale nevzdaluj se nijak daleko protože vždy po chvíli se z uliček objeví banda tří až čtyřech a napadnou je a ty pak musíš asi do 45 vteřin zneškodnit:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu