Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Bloodlines


adiZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 518
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

už jsem udělal celou hru 65úkolů hnde jak se mi ukázali konečný titulky a ukázky tak jsem dal další a ta konečná mise se mi zase ukázala, ale mě se nechce dělat po druhý když už jsem ji uďelal co mám dělat??

Stačí si jen vybrat part kterej chceš dělat aby si nemusel dělat poslední misi znovu...:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak promiň příště "tažný zvíře".. Ta služba spárování s PS3 je tam JEN o tom že pomocí savu si otevřeš některý zbraně v Assassin's Creed 2 na PS3.

Víš nezlob se na mě každej hold taky nemá takovej přehled jako ty! Ale kvůli tomu hned druhý urážet to je mazec jestli chceš dej mi na sebe telefon a až dojedu do mezříče ke známím mužem otom popovídat...

Protože nějaká úcta Ti asi nic neříká viď je Ti 16 a chováš se jak kdyby si já nevím co... Zkus se nad sebou zamyslet!:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš nezlob se na mě každej hold taky nemá takovej přehled jako ty! Ale kvůli tomu hned druhý urážet to je mazec jestli chceš dej mi na sebe telefon a až dojedu do mezříče ke známím mužem otom popovídat...

Protože nějaká úcta Ti asi nic neříká viď je Ti 16 a chováš se jak kdyby si já nevím co... Zkus se nad sebou zamyslet!:!:

klidek, jsi na internetu a ne v klubu intelektualnich spisovne mluvicich lidi... vole si bezne rika kde kdo... jinak kdyz uz jsi teda u toho slusneho chovani na inetnetu, meli byste si hosi zacit vykat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidek, jsi na internetu a ne v klubu intelektualnich spisovne mluvicich lidi... vole si bezne rika kde kdo... jinak kdyz uz jsi teda u toho slusneho chovani na inetnetu, meli byste si hosi zacit vykat :D

Já vím kde sem ale nezlob se na mě! Já nejsem žádnej intelektuál ale aby tě někdo pro nic za nic urážel to fakt nesnáší! A jestli ste tak omezený že každýmu říkáte vole tak to je mi vás líto!:psp:

Jo někdy to ulítne ale většinou když mluvíš ne? Když něco píšeš tak o tom přemýšlíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry ale co jinýho mám asi říct když je to tam napsaný :dozey:.

edit. hlavně když už to vidím asi ve třetím topicu :dozey:

Dobře tak mi pošli odkazy na ty tři topiky já to tady fakt ještě neviděl! A jestli je to potřetí tak jako co? Mám se ti omluvit? Tak si mi mohl poslat ten odkaz rovnou!!! Kde je to už vysvětleno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě nějak nejde přehrát memory blog 5 kyrenia merchant district jak tam má nějakej snob ochranku 2 týpky ty potajnu zabiju ale pak přejde a začne mlátit nějakýho chlápka

A on zmlatí a ty s nim pujdes dokud nedojde na náměstí kde zmlátí chlapa s ženskou, ale mezitim musis zabit ty chlapy co na mapě zobrazej jako červený kolečka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč je to město tak rozdělený? mohli ho udělat jako GTA....to by utáhlo....navíc se po pár hodinách město začne bejt stereotypní :dozey:

Kdyby to mohli udelat tak to asi udelaj... ty baraky jsou ale v tyhle hre mnohem propracovanejsi, musej mit kvalitni texturu ze vsech stran, maj radu vystupku, za ktery se muzes chytit... to neni zas tak nenarocny na vykon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu