Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Bloodlines


adiZ

Recommended Posts

Letos určitě pár her koupím, vypadá to na velké vydání :)

...a tohle je jeden z hlavních adeptů (hned po Indiana Jonesovi)

No kromě AC jsou planované pecky jako Little Big Planet nebo MotorStorm : Arctic Edge (díky One-Real) ;) ... Takže 2009 = znovuzrození PSP ..

BTW, doufám, že do srpna už bude CFW na novou zákl. desku ;), abych měl na dovolené co hrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 518
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No kromě AC jsou planované pecky jako Little Big Planet nebo MotorStorm : Pacific Rift ;) ... Takže 2009 = znovuzrození PSP ..

BTW, doufám, že do srpna už bude CFW na novou zákl. desku ;), abych měl na dovolené co hrát

ten motorstorm je planovej arctic edge a ne pacific rift 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

:psp:Řekl bych že sem radši v pohodě bude to fajn ale lidi tyhle hry znaj z jiných periferií a proto si myslím že by jste mohli být zklamaní:-( přeci jenom je psp super věc ale AC si na tom nedovedu představit samozřejmě že si ho rád zahraju(dohraju) když to bude možné ale prostě uvidím eaž to bude!:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kromě AC jsou planované pecky jako Little Big Planet nebo MotorStorm : Arctic Edge (díky One-Real) ;) ... Takže 2009 = znovuzrození PSP ..

BTW, doufám, že do srpna už bude CFW na novou zákl. desku ;), abych měl na dovolené co hrát

Doufám že ne je to asi jediné co drží PSP nad vodou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vubec nevím o co go ale když se všichni tak těšíte tak já taky :wohow: a mogly by udělat gow2 :wohow:

a přesně tak doufám že psp3000 a psp z novoou základovkou neprolomijou protože je to to jediny co drží psp nad vodou díky tomu jsem slyšel že rockstar uvažuje o gta sas:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze muj nazor na to je takovy ze to bude bud 1)jako prince of persia..tim myslim hratelne graficky atd..2)jako dungeon siedge..ani jedno by me nijak zvlast nenadchlo ale jinak si to ani nedokazu predstavit..prece je to jenom takove gta ve stredoveku..tak nwm jak se s tim vyvojari povedou...v kazdem pripade drzim palce rad bych si to zahral

ENJOY:love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja doufam ze to bude mit aspon cesky titulky, prece jenom pribeh u teto hry je dost doluzity.. Jinak se to zvrhne jenom behanim po nejakym meste a likvidovanim hodnych spoluobcanu..

podle meho to v cz nebude....

jedine dve hry ktere znam na psp a sou v cz : undercrover, porsuit... vse od ea a navic u aut kde cz naprosto nepotrebujes... kdyby delaly hry v cz jako dungeon siege, final fantasy atd tak bych sel do 3004 a ty hry si kupoval ale bez cz mi staci flashly fat

nazor na ac: graficky lepsi nez pop ale kdyz premyslim nad ovladanim jezi se mi chlupy na zadku xD... a navic pribeh dela tu hru spicku her a pokud nebudu rozumnet pribehu spacham atenta na vyvojare:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem AC na PC nepařil, protože by to ten muj stroj ani nerozjel...:)

mno a proto se těšim, ostatně jako na skoro každou novou hru...většinu aspoň zkusim, nikdy nevíš kde narazíš na dobrej titul, a na PSP jich máme málo... :?

zkrátka, už aby to bylo :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem AC na PC nepařil, protože by to ten muj stroj ani nerozjel...:)

mno a proto se těšim, ostatně jako na skoro každou novou hru...většinu aspoň zkusim, nikdy nevíš kde narazíš na dobrej titul, a na PSP jich máme málo... :?

zkrátka, už aby to bylo :psp:

co to kecate, ja mam PSP 14 dni a nevim co parit driv a vsechno to jsou pecky, hold musite umet hry hrat do konce a ne si ji zahrat deset minut, rict uz me nebavi a dat tam jinou a za tejden vyzkouset vsechny hry a nemit co hrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to kecate, ja mam PSP 14 dni a nevim co parit driv a vsechno to jsou pecky, hold musite umet hry hrat do konce a ne si ji zahrat deset minut, rict uz me nebavi a dat tam jinou a za tejden vyzkouset vsechny hry a nemit co hrat...

:psp:Jo přesně tak zajmalo by mě jak to tady je mezi vámi z dohráváním her do konce?:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tu nejde o to, ze by nebylo co parit - her je dost...ale my, co uz mame psp nejaky ten patek, sme uz tak nejak rozmlsani na ty lepsi hry. Proste sme jich uz odzkouseli moc a moc a tak cekame na ty pecky :) Ja treba uz hodne dlouho nestahuju zadny parby, ale hraju stary dobry kousky porad dokola (mno mam jich na hadru dost, takze ne ze bych se nudil ;)) Jo btw omlouvam se za OTcko; na asasina se celkem tesim, na pc vypadal skvele tak doufam, ze se na tom poradne vyradi. Treba God of War bylo uplne senzacni, tak snad to bude vypadat alespon stejne tak dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu