Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Bloodlines


adiZ

Recommended Posts

Aby to nahodou nebyly jen renderovane screeny... a ne ingame screeny mozna proto vypadaj itak dobre) uvidime.. misto videa ze hry jsem videl ukazy na film zrejme... jak zde nekdo postoval..skoda no...
podívej na to video co jsem postoval a uvidíš že takhle to vypadá při hře
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 518
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Aby to nahodou nebyly jen renderovane screeny... a ne ingame screeny mozna proto vypadaj itak dobre) uvidime.. misto videa ze hry jsem videl ukazy na film zrejme... jak zde nekdo postoval..skoda no...

:cheesygrin:Zkus dokouknout ukázku na film a když skončí vyplň tam datum narození a máš ukázku ze hry kouzlo jako blázen:ziped:

A budu upřímnej a jestli to takhle bude vypadat tak podpořím vývojáře koupí origo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se nemůžu dočkat, až uvidim na displeji svýho PSP středověkej Jeruzalém! :cheesygrin: :wohow: :psp:

Nebudou tam ty samý města jako v AC1 ale budou tam dvě jiný města, ale už si nepamatuju který. Nejlepší na tom je že to je ojedinělý díl AC je pro PSP, tudíž si to mohou zahrát jen PSPčkáři. Bude to příběh mezi AC1 a AC2 takže by to neměloi být špatný.:bash::psp:

PS: Sry jestli to tu někdo napsal ale chtěl sem ti odpovědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu