Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

P660HW-T3 v2 a xbox live


wolfboy

Otázka

Mám dva routery První ,již zmiňovaný na kterej je napíchlej i druhej(tp link TL-WR542G, a na něm napíchlý xko a pc) u prvního jsem postupoval jako u verze P-660HW-T1v2 (guide na verzi co vlastním jsem nenašel) http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/ZyXEL/P-660HW-T1v2/Xbox_Live_360.htm ... nevim jestli jsem to správně pochopil ... založil jsem dva porty na povolení přístupu (1.Xbox 3601 port start 88 , port end 88 a ip jsem dal 127. 0. 0. 1 [ s tim ip si už nejsem vubec jistej jestli tam má bejt tohle]) a druhej (2. Xbox 3602 p. start 3074 , p. end 3074 a ip 127. 0. 0. 2) takhle jsem to mrsknunl a u toho TP link jsem nastavil UPnP Enabled .

Nwm :D fakt jak dál ... co bych měl udělat ,když tak poraďte a řekněte jak mám postupovat u každýho toho routeru ... :D THX rozdám :D sice to není moc ,ale jinak děkovat nemůžu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ZP 660HW má 4 Eth porty 1x IPTV, 1xVoIP, 2x LAN (PC) takže si Xko zapoj přímo do toho volného Eth portu, páč přes dva routery ti to bude dělat neplechu.

Dík ,ale zjistil jsem ,že to co jsem udělal nestačí ... hrabal jsem se v zyxelu dál a našel tam UPnP což by prý mělo vyřešit muj problem ,ale je to furt stejné.Volal jsem na O2 a žádal jsem o aktivaci veřejného IP. Borec mi řekl ,že jí mám veřejnou jen si to musim nastavit na routeru. Tak koukám a nwm kde bych to mohl najít:(

jestli víš , tak mi to napiš nějak ve stylu Slepice->slepice a kohout->hemenex ( tohle byl uvedený příklad :D ,jak bych tu cestu do toho nastavení pochopil nejlíp)

help me xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu