Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HDMI/DVI kabel


Roflmao

Otázka

Čus koupil jsem si HDMI/DVI kabel všechno je ok ale štve mě to,že monitor má jenom jeden výstup na HDMI/DVI kabel.Takže musím pořád vyndavat kabel od Xka a dát tam PC kabel.Zajímalo by mě jestli není třeba nějaká rozdvojka na ten DVI vstup.Dík za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Nesmysl. Ten link je rozdvojka. 1 zdroj signalu => 2 monitory. To co potrebujes ty je spis prepinac, pokud neco takoveho existuje. Mnohem jednodussi a rozumnejsi je Xko nebo PC propojit pres VGA kabel, rozdil minimalne v pripade Xka nepoznas.

To je pravda ale co se stane kdyz to nepichnes do VGA ale do monitoru ktera jak rikal ma jen jeden DVI - Fko a povedes do toho dva ruzny signaly takhle sem to myslel mozna to nebude slapat ale zkusit se to muze.

EDIT: Podle mě by to mělo normálně fungovat za předpokladu, že se do toho monitoru nebudou pouštět signály zároveň z PC a Xka ...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu