Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

X360 flashnuté


Logistickman

Otázka

Ahoj lidi. Měl bych takovej dotaz. Nedávno jsem jsem si všiml jednoho člověka, který pod záštitou obchodu www.hrejte.cz prodává flashnuté (nové) X360. Rád bych věděl co si o tom myslíte a zdali, pokud bych to od něj koupil, bych prostě nenaletěl na nějakej šedej dovoz nebo tak :) Moc díky za vaše názory.

Stránka té nabídky je zde - http://pc.bazos.cz/inzerat/3033081/XBOX-360-Arcade--Flash.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj lidi. Měl bych takovej dotaz. Nedávno jsem jsem si všiml jednoho člověka, který pod záštitou obchodu www.hrejte.cz prodává flashnuté (nové) X360. Rád bych věděl co si o tom myslíte a zdali, pokud bych to od něj koupil, bych prostě nenaletěl na nějakej šedej dovoz nebo tak :) Moc díky za vaše názory.

Stránka té nabídky je zde - http://pc.bazos.cz/inzerat/3033081/XBOX-360-Arcade--Flash.php

Nedavno od nej bral kolega dva kousky (s hvezdickou) a naprosto bez problemu. IMO kazdy obchudek take flesuje, ale dava si bacha na to, at to na netu neni moc videt... coz neni ani v pripade hrejte.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi si mi moc nerozuměl. Chtěl bych spíš poradit s nějakou opravdu spolehlivou mechanikou, se kterou máte zkušenosti atd. Sem vlezlej, ale narazil jsem taky už na pár mechanik, který to měli u sebe napsaný (DVD-R DL) a nepodporovali to - resp nešlo s nima ty DVD vypalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu