Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

300 March to Glory


andre.11

Recommended Posts

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

přijde mi to jako béčková mlátička (holt na ty akčárny moc nejsem), navíc jsem se po pěti minutách "zasekl" v jakýmsi přetlačování... ale to je spíš tím, že jsem akční lama :-)

víc se těším na film, ale ten zatím na netu nikde...

EDIT: vzpoměl jsem si... brutality je tam ale dost... hlavy lítaj kolem, krev stříká všude možně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přijde mi to jako béčková mlátička (holt na ty akčárny moc nejsem), navíc jsem se po pěti minutách "zasekl" v jakýmsi přetlačování... ale to je spíš tím, že jsem akční lama :-)

víc se těším na film, ale ten zatím na netu nikde...

...hele nemaas nejakej link odkad bych mohl sosnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přijde mi to jako béčková mlátička (holt na ty akčárny moc nejsem), navíc jsem se po pěti minutách "zasekl" v jakýmsi přetlačování... ale to je spíš tím, že jsem akční lama :-)

víc se těším na film, ale ten zatím na netu nikde...

...hele nemaas nejakej link odkad bych mohl sosnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přijde mi to jako béčková mlátička (holt na ty akčárny moc nejsem), navíc jsem se po pěti minutách "zasekl" v jakýmsi přetlačování... ale to je spíš tím, že jsem akční lama :-)

víc se těším na film, ale ten zatím na netu nikde...

EDIT: vzpoměl jsem si... brutality je tam ale dost... hlavy lítaj kolem, krev stříká všude možně

Na jaký film se těšíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten film bude nejlepsi film roku 2007 !! uvidite ! mooc narez !

ta hra je strasna shitka ,staci me videt ty screeny ta grafika je strasna .... jen se chteji prizivit na slave filmu jinak to je 100% picovina ... zbytecny stahovani ...

Jak můžeš tvrdit ,že je to blbost.když jsi to nehrál? Ovšem je mi to jasné-podíváš se na obrázky a máš svůj úsudek.Nicméně věk Tě omlouvá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten film bude nejlepsi film roku 2007 !! uvidite ! mooc narez !

ta hra je strasna shitka ,staci me videt ty screeny ta grafika je strasna .... jen se chteji prizivit na slave filmu jinak to je 100% picovina ... zbytecny stahovani ...

Jak můžeš tvrdit ,že je to blbost.když jsi to nehrál? Ovšem je mi to jasné-podíváš se na obrázky a máš svůj úsudek.Nicméně věk Tě omlouvá.

aha tak sory ze ta grafika je strasna (co jsem videl z obraku jak rikas) , na traileru jsem videl taky o co zhruba jde a takovy hry se me proste nezamlouvaj ..

navis 90% her vyrobenych podle nejakyho znamyho filmu jsou propadaky a tezijou jenom ze svyho jmena ... podle toho co jsem videl v traileru a na obrazcich si myslim ze tato hra bude patrit mezi ne ...

mozna mas jinej vkus no nevim ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osmen: sorry, ale rikas ze ta hra je strasna shitka a nezkusil jsi ji ani jednou. To je absurdni. A o filmu, kterej si nevidel rikas, ze bude nejlepsi. :lol: A pokud soudis hry podle grafiky...smula pro tebe. ;)

btw. 300 nebude nejlepsi film roku 07 ani nahodou, na to nema, ikdyz potencial mel.

Jinak hra se hraje fajn je svizna, ale jak uz tady nekdo nadhodil, becko. Davam 70%. Pokud chcete lepsi bojovku a treba vam nesedi staroveky Recko, tak Warriors je jasna volba. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu