Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The sims 2


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous

no ja videl vidoe a hlavni zmena je v tom ze postavicky ovladate normalne live nic zadny klikani jdi sem a pak sem proste s panakcakem zatacite treba stickem ale ja taky nejsem fanda sims bavila me vzdycky jenom chvilku tuhle hru si asi neporidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

No jak se to vezme.

Z UMD to načítá opravdu nonstop. Mnohdy i když nic neděláte :-) Prostě stojíš a ono se to trhá a při tom načítá z UMD. JInak to loauduje několikrát během jedné činnost.

Chci dělat na počítači?

přijdu k němu a vyvolám menu = loading

vyberu sednou = loading

postava dosedne = loading

vyvolám znovu menu = loading

načte se animace = loading

postava pracuje a až skončí následuje loading.

vyvolám menu = loading

vstanu od počítače = loading

dokoncí se animace vstávání od počítače = loading

Ty loadingy jsou fakt krátký (1 až 2 vteřiny nebo i míň) ale prostě všude.

Ale na druhou stranu. Pokud někdo hraje hru, kde musí třeba 15 sekund čuměť jak si Simík meje ruce, tak ho dalších 7 vteřin loadingu u toho asi nezabije :-)

Je to príma hra třeba k chatování. Zadám nějkaou činnost a chatuju. A během čekání na odpověď zadám další činnost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak se to vezme.

Z UMD to načítá opravdu nonstop. Mnohdy i když nic neděláte :-) Prostě stojíš a ono se to trhá a při tom načítá z UMD. JInak to loauduje několikrát během jedné činnost.

Chci dělat na počítači?

přijdu k němu a vyvolám menu = loading

vyberu sednou = loading

postava dosedne = loading

vyvolám znovu menu = loading

načte se animace = loading

postava pracuje a až skončí následuje loading.

vyvolám menu = loading

vstanu od počítače = loading

dokoncí se animace vstávání od počítače = loading

Ty loadingy jsou fakt krátký (1 až 2 vteřiny nebo i míň) ale prostě všude.

Ale na druhou stranu. Pokud někdo hraje hru, kde musí třeba 15 sekund čuměť jak si Simík meje ruce, tak ho dalších 7 vteřin loadingu u toho asi nezabije :-)

Je to príma hra třeba k chatování. Zadám nějkaou činnost a chatuju. A během čekání na odpověď zadám další činnost :-)

a co příběh ? máš to ? baví tě to ? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co příběh ? máš to ? baví tě to ? :lol:

No abych nemusel popisovat všechno znova, můžeš zkusit MOU :oops: recenzi na www.thesims2.cz

S tím že ji ber, že je od fandy TS2 (viz avatar) hlavně pro fanoušky TS2.

TS2 na PSP je zvláštní hra a není pro každýho. Je zdlouhavá a po dohrání už nemá moc co nabídnout. ALe během hraní mě bavila a nemohl jsem se od toho odtrhnout. Je to specifická hra, která nejde jednotně doporučit nebo zavrhnout. To musí každej podle vkusu. Někdo se od ní neodtrhne, druhýho zděsí a rozšlape UMDčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Gluttone, prosím Tě, poraď mi, jak si má Simík zařizovat svůj dům. Mám na mysli nábytek, tapety apod. A poradil bys mi, jak má tancovat, aby se mi stále nebláznil? Psala jsem dotaz do fóra na jiném místě, ale odpověď žádná. Díky moc. :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybavuje se přes telefon. Ve smým domě použiješ ten telofon co vysí na zdi a máš tam možnost buď volat nebo, zařizovat byt a nebo upravovat stěny a podlahu.

Pak jen šipkaama najedeš na vybraný místo, zmáčkneš křížek, vybereš věc a máš ji.

A pokud chceš tancovat, tak musíš mít nějakej kazeťák, pusitt ho a pak u něj budeš moct tancovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Díky moc za odpověď. Ale tím tancováním jsem měla na mysli tancování v Dedree - Simík to má jako přání. A nevím také, jak mám postupovat dále - zasekla jsem se u toho, že mám osvobodit Gimi. Je problém to, že neumím vůbec anglicky, takže dialogům nerozumím. Můžeš mi ještě poradit. Asi těžko by se dal někde sehnat český návod? Ještě jednou díky. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za odpověď. Ale tím tancováním jsem měla na mysli tancování v Dedree - Simík to má jako přání. A nevím také, jak mám postupovat dále - zasekla jsem se u toho, že mám osvobodit Gimi. Je problém to, že neumím vůbec anglicky, takže dialogům nerozumím. Můžeš mi ještě poradit. Asi těžko by se dal někde sehnat český návod? Ještě jednou díky. :evil:

Myslíš to tancování jako minihru? Tak tam musíš koukat ce se chystají udělat (podle toho kam kopnou nohou nebo nakloní hlavu) a co nejrychleji tím směem zmáčknout tlačítko.

jiank jsem to dohrál už před nějakou dobou, tak si osvobození Gimi nepamatuju - co to přesně je?

Bez dialogů je to dost špatný. Ty jsou totiž správně Simácky uhozený a řekl bych že jsou jedním z největších kladů hry.

Co se týče návodu, tak o žádným nevím. Uvažoval jsem že bych ho udělal. Ale zatím jsem se k tomu nedostal. Na návod je třeba to hrát u kompu. A když sedím u kompu, tak tam mám orzehraný jiný věci.

Ale třeba až se budu hodně moc nudit, tak návod sepíšu. (pokud ho do té doby něudělá nějakej dobrák dřív.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Zasekla jsem se na tom, že mám zachránit Gimi, pak otevřít dveře v Beakers´ domě. Já totiž vůbec nevím, kde ta (ten) Gimi je. Jinak díky moc za radu, jak nakupovat nábytek apod. Simíkovi jsem vybavila barák, ale teď se mi objevila hláška (něco v tom smyslu), že musím nějaké věci prodat, Je to přesně: "Sorry, but buying that right now would totally ruin yuor Feng Shui. Better sell something else first, to make room." Je pravda, že asi ze hry nemám ten správný požitek, protože anglicky skoro vůbec neumím, ale trochu něco málo se pochopit dá. Přece teď hru za čtrnáct stovek nevyhodím. Navíc mám všechny datadisky na PC a hra mne pořád hrozně baví. Kdybych ale hrála Simsy poprvé na PSP, tak bych si asi určitě PC verzi nepořídila. Je to přece jenom trochu o něčem jiném. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Guest Anonymous

Tak jsem splnila všechny úkoly, našla jsem a zachránila Gimiho Branka, zvládnu v pohodě tanec (minihru), ale teď mám něco udělat s tou noční potvorou, ale nevím si rady. Pomůže mi ještě někdo? A také se nemůžu dostat do Divisone 47! Díky moc. Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo podobný problém jako já - pokud Simík jde "mydlit" Zombíky a úspěšně dokončí úkol, tak mi pokaždé zamrzne PSP a já vlastně nemůžu pokračovat dále. Stává se mi to u každé hry. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noční potoru musíš vyprovokovat. Musíš na ni použít bzučák (pokud nemáš, tak ho nejdřív musíš vyrobit). Tohle je nejzákysovější místo hry, protože bzučák nesmíš použít během rozhovoru (teda můžeš, ale nebude se to počítat a noční potvoru tímto způsobem neodhalíš).

Jednotlivý mapy se zpřístupňujou postupně. Tkaže Division 47 se otevře časem a monument až nakonec.

Pokud jde o zamrzání PSP při hraní, tak mě se to nastávalo, ale četl jsem že některejm lidem jo. A z těch málo reakcí co jsem četl prý stačilo hru reklamovat a s jiným UMDčkem už to nezlobilo. Nejspíš je v oběhu pár vadnejch kopií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu