Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP ve škole. Jaké s tím máte zkušenosti?


AlexXx

Recommended Posts

  • Odpovědi 152
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

1. Do školy nosím, někdy 2k nebo 3k..xD 1k už je rozbitáá..:'(

2.Půjčuju jen, když si někdo chce zahrát, někdy teda beru dvě pspčka do school... Jinka u nás koho to zajímá, tak mají psp všichni a ty který to nezajímá to ani půjčit nechtěj..xD Takže pohoda...

3. Učitelé, no jak kdy, někdy se dá hrát v pohodě a jindy zase ne.. Je to prostě na tom, jak si za**kal..xD Ba né, prostě podle nálady, jedna uč na češtinu ndeska s náma hrála..xD

Jednou už mi spladlo 1k ze schodů a odnesl to display... Jinak pohoda..xD

tak to mne kamos dava 50 kč za hodinu a to se nabidl sam a docela se tim aj vydelava i kdyz ted posledni dobou ho to nak uz omrzelo ale to nevadi

Mě by přišlo blbý vydělávat na kamarádovi...:roll:

Když už tak třeba 50kč na den a nebo zadarmo....

Já půjčuju a nic za to nechci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chjo, doublepost... :dozey: Ale aspoň s tím druhým souhlasím...

Já PSP nosím, poslední dobou ale nevyužívám, radši si čtu. Kámošům půjčuju - moc lidí ho po mně nechce, přibližně tři ze třiceti. Nejvíc se chytlo Loco Roco a NFS:Undercover... "Úraz" by se mu stal stejně i jinde, takže to zas takovou roli nehraje - jednou mi spadl na chodník, jinak žije...

A je fakt, že některé hodiny si bez něj představit nedokážu, hlavně biolu... Tam si stejně každý dělá co chce a i on schválil, že nematurantům je to tak... k ničemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja do skoly nosim psp kazdej den,jeste si me nikdo nevsim ale kamarada kterej sedi za mnou si uz na matice(sme hrali multiplayer bombermana a on si nevsim ze ta ucitelka je metr od nej takze si ho vsimla - jeste ze si nevsimla mojeho psp ktery sem mel zaply xD) takze tam uz radsi nehraju:ziped:,nikdo si psp pucit nechce jenom se furt divaj tak jim s kamaradama reknem at si dou hrat na svojem DSku xD a taky proto ze vsichni kdo chtej hrat maji svoje psp...8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja beru taky kazdy den do skoly psp ale o hodinach moc nehraju ... by si toho kazdy ucitel vsiml ... obcas nekdo socku ale vetsinou se nejak vymluvim nebo reknu ze ne ... a mame tam jen jednu takovou velkou lamu ... vzdycky mi rika ze psp maji akorat zavislaci a ze je to uplne k nicemu zeipod je mnohem lepsi ... a pak vzdycky prijde sockovat a prosime at mu to psp pujcit :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju jen specifickej druh her u kterych neni potreba zvuk nebo jeho absence nekazi zazitek, posledni dobou hlavne Everybodys Golf 2. Ale doporucuji treba Puzzle Quest, Final Fantasy Tactics, Jeanne D'Arc nebo nejake bytelne RPG. Uprime nebyt PSP a par slusnych her na nej, tak mam ve skole mnohem vetsi absenci, pac bych to pareni chtel dohanet doma :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi mame ve tride 3 flashly psp takze porad je parime. o hodinach se to moc neda . ucitele obchazi a cumi. jen ve vybranych hodinach kdys uca drepi na prdeli.jinak nikdo nak nechce pucovat psp. protoze stejne vi ze bych mu ho nepucil xD. nee lidi uz na psp zvedavi nejsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu