Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP ve škole. Jaké s tím máte zkušenosti?


AlexXx

Recommended Posts

  • Odpovědi 152
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zezačátku mi ho všihní závideli...pořád sockovali atd...

Pak si ho koupilo cca 7 lidí ze třídy, tak se to trochu uklidnilo...

Jediný, co mi štve je, že když ho někomu nepučim, tak hned sem looser, lama, degen atd...

Ty typický teplý hlášky :lol:

Ale komu to vadí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. spolužiaci si už zvykli, nikto nepi*uje a na chodbe nemám na to čas...

2. na lavici ho nikdy nemám....bojím sa poškodenia :D

3. s poliatim šťavou nemám skúsenosť :D

ale celkom ma prekvapili prvé slová spolužiaka: " Čo to máš?? Prehráva to péčko??"

:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. spolužiaci si už zvykli, nikto nepi*uje a na chodbe nemám na to čas...

2. na lavici ho nikdy nemám....bojím sa poškodenia :D

3. s poliatim šťavou nemám skúsenosť :D

ale celkom ma prekvapili prvé slová spolužiaka: " Čo to máš?? Prehráva to péčko??"

:D:D

dobry no ... :):) mě pořád buzerujou ať jim nechám zahrát jelly car

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja s tym v skole problem nemam, mame to v triede 2ja, cize aspon nejaky ten tekken ad-hoc na hodinach ;)

socovanie v skole nejak velmy nemam, len ked je nejaka fakt ze nudnejsia hodina a ja mam odpovedat (ta naj im dam zabavit)

v skole mi ziadne urazy neutrpelo.. horsie to je nechavat zberbe vonku

a ucitelia ? no, vecsinou sa pytaju ze co to secko dokaze (tiez taky technicy su niektory :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

jako v poho ve škole mastím při hodinách.vezmu si knížku na předmět co máme otevřu str kde sme dam psp a uz jedu.

ve škole jsou uplně dotěrný jak ho chtěj půjčit.maj si to koupit a pak mi nemuseli/y doplácet některým lidem za to že něco zničily.jako já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted si ho moc do skoly neberu protoze mam novy kalhoty a v tech mam jenom 2 kapsy na mobil a klice s penezma atd. a v kabeli to netaham to sem nikdy nedelal ale budu to muset nejak poresit uz se moc neucime tak budu parit v hodinach,dneska jeden kluk ve tride postel v hodine pecko a nahlas a ty baby tam rvaly vzdychaly atd. a ucitelka jenom at to aspon trosku ztlumime kdyz na to cumime a posilali sme ji ruzny videa atd.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska to bylo dobry dohraval sem god of war co sem rozehral vcera a vsichni na mne cumeli asi 5 lidi kolem mne ja parim a vsichni na to cumi jak kdyby to nikdy nevideli ale vpoho a jinak ui nas se docela krade:(ale mne nikdo nic este nikdy neukradl krome tuzky,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu