Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Sekani Xka


BioToXx_

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
stalo se mi to dnes pri nabihani loga xboxu :D musel sem to taky natvrdo vypnout, vyvetral sem a za chvili v ph nejspis se ti taky mozna prehriva, zkontroluj jestli mas vsechno spravne zapjene, popripade zkus prohodit vertikal/horizontal pozici xka
No zapojeny neni skoro co... ale ja mam prave xko porad na stojaka takze myslis ze je to tim ?? Ja nwm no... prehrivani to bych moc nerekl protoze dneska se mi to stalo hned ze zacatku u hry... spis se mi zda ze se to stava kdyz xbox "nestiha" v saints row pri zvednuti telefonu,v lost planet pri rychlem preskoceni briefingu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ježiiš no tak se to sekne neni to božský stroj, jestli bude RROD to neovlivníš. Prostě časem to všechno stejně odejde, tak se kur*a uklidni a nech to běžet, děláte s komára velblouda kolikrát se sekl comp víckrát než xbox...takže klid a nespamuj tu a pročti si jiné topici. Jejich tu habaděj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ježiiš no tak se to sekne neni to božský stroj, jestli bude RROD to neovlivníš. Prostě časem to všechno stejně odejde, tak se kur*a uklidni a nech to běžet, děláte s komára velblouda kolikrát se sekl comp víckrát než xbox...takže klid a nespamuj tu a pročti si jiné topici. Jejich tu habaděj

nojono... a kdyz chytnu RRoD tak normal zavolam na tu xbox linku a oni si pro to prijedou ??? Samozrejme mam zaruku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele možná to budě tím že to je na stojáka

moje zkušenost:

taky se mi xbox sem tam sekl asi 3x u skate. mam ho taky od vanoc a vsiml jsem si ze mam skate trochu poskrabany (asi od xboxu)

tak jsem se ptal tady na foru co s tim aby se to neskrabalo oni rekli ze mam dat xbox na lezato dal jsem a od ty doby ani jedno seknuti cca mesíc a půl

a reklamovat to muzes i tam kde si to koupil... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ježiiš no tak se to sekne neni to božský stroj, jestli bude RROD to neovlivníš. Prostě časem to všechno stejně odejde, tak se kur*a uklidni a nech to běžet, děláte s komára velblouda kolikrát se sekl comp víckrát než xbox...takže klid a nespamuj tu a pročti si jiné topici. Jejich tu habaděj

Si ho vyhlasil trochu moc ne..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele možná to budě tím že to je na stojáka

moje zkušenost:

taky se mi xbox sem tam sekl asi 3x u skate. mam ho taky od vanoc a vsiml jsem si ze mam skate trochu poskrabany (asi od xboxu)

tak jsem se ptal tady na foru co s tim aby se to neskrabalo oni rekli ze mam dat xbox na lezato dal jsem a od ty doby ani jedno seknuti cca mesíc a půl

a reklamovat to muzes i tam kde si to koupil... :)

jO diky skusim to... treba se to vyresi i kdyz nalezato zabira dost mista... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ježiiš no tak se to sekne neni to božský stroj, jestli bude RROD to neovlivníš. Prostě časem to všechno stejně odejde, tak se kur*a uklidni a nech to běžet, děláte s komára velblouda kolikrát se sekl comp víckrát než xbox...takže klid a nespamuj tu a pročti si jiné topici. Jejich tu habaděj

tvoje reakce je moc přehnaná tak to klidni....

jinak re.conect

bude to asi tou vertikalni polohou me se to este nestalo protoze mam hry na hdd ale asi to budes mit tim takze se rrod neboj ten muze kazdymu naskocit kdykoliv :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu