Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wanted


Methodman

Otázka

Ahoj lidi chtel jsem se zeptat staahl sem si tedka to novy wanted na xboxy 360tky a chce to po me porad jakejsi upload a kdyz to dam tak mi to napises unreadable disk a mam tam na vyber ze dvou restar konzole a nebo vycistit diks no ale proste to nende a kdyz to proste nejak neupdatuju tak si to proste nepustim tak nevim co stim je vite nekdo mate podobnej problem ?? ale kdyz dam v tom novym dashboardu jako wanted do xka tak se mi tam nacte normalne wanted vsechno ale jak to chcu spustit zcerna obrazovka a update tak nevim no diky za rady:roll::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Je to tím že nemáte nový firmware v mechanice 1.6 někde tu je návod jak to rozjet na firmware 1.5 což máte vy (ale 90% ban na live)

EDIT: http://console-forum.net/showthread.php?t=49475&highlight=xbox+360+firmware takže já sem se nespletl viz: Or wait for 1.6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je to tím že nemáte nový firmware v mechanice 1.6 někde tu je návod jak to rozjet na firmware 1.5 což máte vy (ale 90% ban na live)

Nevím proč furt strašíte s tím banem,už jsem si opatchoval 3 hry a nic,myslím,že to nebude tak horké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to je fakt v pr**** proste jsemto napalil znova a nic proste to rozbalim hodim iso na plochu na to pouziju patch chvilu cekam patch succesful no udelam .dvd mrsknu to do imgburnu (nebo clonu) vypalim dam do xka a zase najede mi wanted vsechno a dam hrat hru a vyskoci update kdyz dam no tak se vratim do dashboardu a kdyz dam yes tak se mi napise ze je to necitelny at bud resetnu konzolu nebo at vycistim dvd a zase nic proc mi to porad nende :roll::(:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Catwe vsici :-) mám flash 1.51 stahl jsem si wanted a když to dám do Mulleter nebo abgx tak tam není zaškrtnuté poslední políčko můžu jít s tím na live viz. http://s5.tinypic.com/5ezrci.jpg

Projed to jeste v abgx360 , ale rekl bych ze tohle je nejake vadne iso.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu